Bayern dërgon agjentët ‘për të peshkuar’ Jonuzajn

Bayern dërgon agjentët ‘për të peshkuar’ Jonuzajn 2

🕔18:26, 31.Mar 2014

Skuadra bavareze e ka vendosur në prioritet transferimin e Januzajt nga Manchester United. Bayern Munchen është skuadra e radhës që e do Adnan Januzajn. Sipas mediave angleze, Bayern ka bërë “provokimet” e para për Januzajn duke dërguar agjentët në Angli. Bayern

Lexo më shumë
Jose Mourinho i jep ultimatum Etos, Torres…

Jose Mourinho i jep ultimatum Etos, Torres… 0

🕔18:21, 31.Mar 2014

Jose Mourinho ka vendosur që të largojë nga skuadra lojtarët që nuk e kanë treguar veten në fushë. Trajneri i Chelseat thuhet se ka vendosur që mos i falë më lojtarët që kanë kaluar sezon të dobët këtë vit. “Mourinho

Lexo më shumë
Operohet Victor Valdes, shtatë muaj jashtë fushe

Operohet Victor Valdes, shtatë muaj jashtë fushe 1

🕔18:17, 31.Mar 2014

Barcelona ka konfirmuar se Victor Valdes i është nënshkruar me sukses operimit dhe se do të jetë jashtë fushe për rreth shtatë muaj. Portieri u fut nën thika sot (e hënë), pasi dëmtoi ligamentin e gjurit të djathtë në fitoren

Lexo më shumë
Rita shkon te BBC të dorëzojë këngën

Rita shkon te BBC të dorëzojë këngën 0

🕔17:59, 31.Mar 2014

Rita Ora, të hënën në mëngjes është parë në zyrat e radio BBC duke shkaur për të dorëzuar këngën e re. Ajo po bënë përpjekje për tu rikthyer në krye të top listës, me këngën e re “I Will Never Let

Lexo më shumë
Bruksel, fillon dialogu, në fokus drejtësia dhe veriu

Bruksel, fillon dialogu, në fokus drejtësia dhe veriu 0

🕔17:42, 31.Mar 2014

Kanë nisur bisedimet Serbi-Kosovë. Në rundin e sotëm të dialogut ndërmjet Kosovës e Serbisë në Bruksel, me ndërmjetësimin e përfaqësueses së lartë të Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Catherine Ashton, ka filluar takimi i përbashkët trepalësh, ka njoftuar

Lexo më shumë
Familjarët e Gërdecit padi në gjykatë, kërkojnë dëmshpërblim

Familjarët e Gërdecit padi në gjykatë, kërkojnë dëmshpërblim 1

🕔17:32, 31.Mar 2014

Familjarët e viktimave të Gërdecit i janë drejtuar sot sërish gjykatës, për të kërkuar dëmshpërblim. Gjashtë vite pas tragjedisë, familjarët e viktimave kërkojnë shpagim të dëmit pasuror për humbjen e jetës së viktimave. Padia është dërguar sot në Gjykatën e

Lexo më shumë
Diagnostifikimi për 40 – 65 vjeçarët,  përfitojnë 900 mijë qytetarë

Diagnostifikimi për 40 – 65 vjeçarët, përfitojnë 900 mijë qytetarë 0

🕔17:17, 31.Mar 2014

Fondit të Sigurimeve Shëndetësore do t’i duhen 18 milion dollarë në vit për të mbuluar të gjitha kosot për paketën diagnostikuese nga mosha 40 në 65 vjeç. Në këtë program, me një kosto të tillë do të përfshihen 900 mijë

Lexo më shumë
Pakistan, Musharaf shpallet fajtor për tradhti të lartë

Pakistan, Musharaf shpallet fajtor për tradhti të lartë 0

🕔16:46, 31.Mar 2014

Ish presidenti i Pakistanit, Pervez Musharaf është shpallur fajtor për tradhti të lartë një gjykatë speciale në Islamabad, në një vendim historik për një gjeneral të një vendi ku ushtria ka pasur gjithnjë një pushtet të hekurt. Akuzat i referohen

Lexo më shumë
Punime në aksin Elbasan-Tiranë, bllokohet qarkullimi

Punime në aksin Elbasan-Tiranë, bllokohet qarkullimi 0

🕔16:25, 31.Mar 2014

Aksi Elbasan-Tiranën do të qëndojë i bllokuar gjatë ditës së sotme për shkak të punimeve në rrugë. Policia e Elbasanit bën me dije se kjo rrugë është bllokuar në orën 07:00 të mëngjesit të sotëm dhe do të qëndrojë e bllokuar

Lexo më shumë
‘Superklasikja’ e Argjentinës fitohet nga River Plejt

‘Superklasikja’ e Argjentinës fitohet nga River Plejt 0

🕔16:20, 31.Mar 2014

Pas 10 vjetësh pa fitore në Bombonera, skuadra e River Plejt arriti të kalojë Boka Zhuniorsin, 2-1. Për vendasit nuk mjaftoi talenti i pafund i kapitenit Huan Roman Rikelme. Veterani 36 vjeçar, arriti të barazpeshonte takimin me një perlë në

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim

Njoftim