Deputeti socialist Gaçi: Doshi u nxitua. Ndryshime në qeveri do të bëhen

Deputeti socialist Gaçi: Doshi u nxitua. Ndryshime në qeveri do të bëhen 7

🕔10:44, 1.Mar 2015

Deputeti i Partisë Socialiste, Artan Gaçi shprehet se ndryshimet në qeveri nuk mund të bëhen përmes shantazheve siç veproi Tom Doshi. Deputeti i PS, shprehet se është e nevojshme të ketë lëvizje në kabietin qeveritar. “Unë mendoj se është normale

Lexo më shumë
Inzagi: Jo e lehtë të luash me Kievon “Bentegodi”, jemi përmirësuar

Inzagi: Jo e lehtë të luash me Kievon “Bentegodi”, jemi përmirësuar 0

🕔10:18, 1.Mar 2015

Filipo Inzagi, pas ndeshjes, e ka komentuar kështu barazimin pa gola në “Bentegodi”: “Mendoj se ishte një ndeshje ku zhvilluam shumë mirë kontrollin e topit dhe që duhet të kishim treguar më shumë cinizëm. Sigurisht, jemi përmirësuar shumë në krahasim

Lexo më shumë
Maskat grabisin një pikë karburanti në Burrel, plagosin punonjësin

Maskat grabisin një pikë karburanti në Burrel, plagosin punonjësin 0

🕔10:16, 1.Mar 2015

Një pikë karburanti në qendër të Burrelit është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm, 1 mars 2015. Dy persona me maska dhe të armatosur kanë hyrë në pikën e karburantit dhe kanë dhunuar punonjësin e tij dhe

Lexo më shumë
Komentuesit pyesin Arjanin…

Komentuesit pyesin Arjanin… 17

🕔09:55, 1.Mar 2015

Nuk ka ngel njeri pa folur për filmin “50 hijet e Greit”, edhe gazetari Arian Çani ka dhënë mendimin tij në media, ai thotë se nuk e ka parë, por kjo nuk e pengon të flas, ai shton se: “Tabutë

Lexo më shumë
Tentoi të korruptojë policin, arrestohet 22 vjeçari i dehur

Tentoi të korruptojë policin, arrestohet 22 vjeçari i dehur 5

🕔09:46, 1.Mar 2015

Një shtetas, i cili ka tentuar të korruptojë policët e qarkullimit rrugor, të cilët e ndaluan pasi po i jepte makinës në gjendje të dehur është arrestuar nga policia. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:30 minuta të datës 1 mars

Lexo më shumë
Gjithsekush për hesap të vetë

Gjithsekush për hesap të vetë 4

🕔09:30, 1.Mar 2015

Karikaturisti Bujar Kapexhiu ka postuar ditën e djeshme një punim interesant të tijin ku praqet kryeministrin Rama të rrethuar nga emrat që kanë bërë zhurmë dhe lajm këto ditë. Ai e shoqëron karikaturën e tij me shënimin “Kryengritja ndaj Ramës

Lexo më shumë
Ndërron jetë babai i Agron Dukës

Ndërron jetë babai i Agron Dukës 6

🕔09:20, 1.Mar 2015

Ditën e djeshme është ndarë nga jeta babai i deputetit të PR-së, Agron Duka. Lajmi është bërë i ditur në profilin e Facebook-ut të deputetit. “Miqtë e mi kudo që ndodheni, me hidhërim të thellë njoftoj ndarjen nga jeta të

Lexo më shumë
Policia ndërpret grevën e studentëve të infermierisë, PD: Përdori forcën

Policia ndërpret grevën e studentëve të infermierisë, PD: Përdori forcën 9

🕔09:15, 1.Mar 2015

Policia ka ndërhyrë mbrëmë pas mesnate  në ambjentet e grevës duke larguar të gjithë grevistët, të cilët janë student që vijnë nga univeristetet e mbyllura nga ministria e Arsimit. Por sipas Partisë Demokratike efektivët e policisë kanë përdorur forcën për

Lexo më shumë
Horoskopi, 01 mars 2015

Horoskopi, 01 mars 2015 1

🕔03:43, 1.Mar 2015

Dashi Në përgjithësi dita e sotme do të jetë e mirë pasi do të predominojë edhe sot pozitiviteti i Marsit dhe Afërditës në shenjë. Veçanërisht në planin sentimental priten zhvillime mjaft interesante.   Demi Rrethanat ju imponojnë të tregoheni shumë

Lexo më shumë
01 mars 2015

01 mars 2015 0

🕔03:42, 1.Mar 2015 Lexo më shumë