Përplaset një automjet, humbin jetën dy persona

Përplaset një automjet, humbin jetën dy persona 0

🕔18:16, 31.Dec 2015

Dy persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e një aksidenti në Fier ditën e sotme. Aksidenti ndodhi pranë Vajkanit në aksin Fier-Lushnje. Automjeti i aksidentuar është një tip Audi A6 me targë AA300KT. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje,

Lexo më shumë
Urimi special i policit të “Portokallisë”

Urimi special i policit të “Portokallisë” 2 Updated

🕔18:10, 31.Dec 2015

Polici i “Portokallisë” është një tjetër personazh, i cili ka uruar të gjithë shqiptarët, duke përcjellë mesazhin se familja është burimi i pashtershëm i dashurisë. “GËZUAR 2016-ën të gjithëve!!!!!Nëse doni që viti që vjen të jetë më i bukur e

Lexo më shumë
Urimi i veçantë i Pandeli Majkos

Urimi i veçantë i Pandeli Majkos 1

🕔18:08, 31.Dec 2015

Ish kryeministri i Shqipërisë, aktualisht deputet i Partisë Socialiste, Pandeli Majko ka uruar me anë të një fotoje të gjithë shqiptarët, me rastin e festës së vitit të ri. Fotoja e publikuar në llogarinë e tij në facebook është shumë

Lexo më shumë
Nishani uron shqiptarët: Sot nata e madhe e bashkimit të solidaritetit njerëzor

Nishani uron shqiptarët: Sot nata e madhe e bashkimit të solidaritetit njerëzor 6

🕔17:59, 31.Dec 2015

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka dhënë një mesazh urimi për shiptarët për festën e Vitit të Ri. “Sot është nata kur të gjithë shqiptarët mblidhen në familjet e tyre. Kjo natë është një natë gëzimi”. Sipas Presidentit, urimi i

Lexo më shumë
Viti i Ri në Kosovë, krerët politikë festojnë në familje

Viti i Ri në Kosovë, krerët politikë festojnë në familje 1

🕔17:36, 31.Dec 2015

Krerët e institucioneve dhe partive politike në Kosovë kanë vendosur që ndërrimin e viteve ta kalojnë pranë familjeve të tyre. Kryeministri Isa Mustafa dhe zëvendëskryeministri Hashim Thaçi kanë treguar se nata e fundit e vitit 2015 do t’i gjejë në

Lexo më shumë
Mazniku: T’u qëndrojmë pranë atyre që kanë më pak mundësi

Mazniku: T’u qëndrojmë pranë atyre që kanë më pak mundësi 1

🕔17:27, 31.Dec 2015

Të moshuar, persona me aftësi të kufizuar dhe ata që janë në gjendje të vështirë ekonomike, ishin sot pjesë e drekës së shtuar për Vitin e Ri nga Bashkia e Tiranës në qendrën sociale në Kombinat. Nënkryetari i Bashkisë së

Lexo më shumë
Lojtarët e Barcelonës dhurojnë spektakël (VIDEO)

Lojtarët e Barcelonës dhurojnë spektakël (VIDEO) 1

🕔17:23, 31.Dec 2015

Ne fitoren 4-0 te Barcelones perballe Real Betis, Neymar edhe njehere tregoi se eshte vendimtar ne sukseset e skuadres. Pavaresisht se kete here fati nuk ishte me te per te shenuar gol, ai sherbeu dy here per Leo Messin dhe

Lexo më shumë
Reforma në Drejtësi, Xhafaj: Jemi në kontakt me ekspertët e opozitës

Reforma në Drejtësi, Xhafaj: Jemi në kontakt me ekspertët e opozitës 0

🕔17:10, 31.Dec 2015

Kryetari i Komisionit të Posaçëm për Reformën në Drejtësi, Fatmir Xhafaj, thotë se ekspertët e nivelit të lartë janë në kontakt me ekspertët e opozitës për të përfshirë rekomandimet e Komisionit të Venecias. Në një intervistë për Klan, ai shprehet

Lexo më shumë
Mourinho ironizon Perezin: Nuk vij te Reali, pasi kampioni dihet

Mourinho ironizon Perezin: Nuk vij te Reali, pasi kampioni dihet 2

🕔17:02, 31.Dec 2015

Kampionati spanjoll për këtë vit kalendarik u mbyll me fitoret e Barcelonës dhe të Realit të Madridit duke premtuar për 2016-n një garë akoma më të fortë për titullin kampion. Por aktualiteti nuk e ka bindur Jose Mourinhon që të

Lexo më shumë
500 mijë britanikë peticion kundër deklaratave të Doland Trump

500 mijë britanikë peticion kundër deklaratave të Doland Trump 3

🕔16:39, 31.Dec 2015

Mbi 500 mijë britanikë peticion kundër deklaratave të Doland Trump. Nëse Dolad Trump do të kandidonte në Britaninë e Madhe për President, me siguri do t’i kishte humbur zgjedhjet. Megjithatë, ai do ta ketë të vështirë të udhëtojë këtë vend,

Lexo më shumë