Fitore tenistike për Realin

Fitore tenistike për Realin 1

🕔02:00, 1.Feb 2016

Real Madrid i rikthehet fitoreve. “Los Blancos” fituan 6-0 në “Bernabeu” përballë Espanyolit falë tre golave të Cristiano Ronaldos dhe nga një të Benzemasë dhe James Rodiguez. Goleada e madrilenëve u hap kur kronometri tregonte 7 minuta, me Karim Benzema

Lexo më shumë
Letër mbesës nga Shqipëria e 1927-s

Letër mbesës nga Shqipëria e 1927-s 18

🕔01:55, 1.Feb 2016

Janë publikuar letrat që një doktor italian ushtarak, me shërbim në Shqipëri gjatë luftës së parë botërore, i ka dërguar familjes së vet. Janë disa qindra letra shumë interesante që na sjellin një tabllo të Shqipërisë së atyre kohëve. Nuk

Lexo më shumë
“Barbar injorant në TV kombëtar”

“Barbar injorant në TV kombëtar” 32

🕔01:40, 1.Feb 2016

Drejtori i Projekteve në Bashkinë e Tiranës, Genc Kojdheli, ka reaguar pas fjalorit të rëndë nga drejtuesi Arian Çani në emisionin e tij “Zonë e Lirë” në Tv Klan të premten. Çani ofendoi kryetarin e bashkisë Erion Veliaj, duke pretenduar

Lexo më shumë
Berisha dhe sekreti i vajzës së Ramizit

Berisha dhe sekreti i vajzës së Ramizit 10

🕔00:41, 1.Feb 2016

Nga Sabit Brokaj   (Vijon nga numri i kaluar)   Një nga diskutimet më spekulluese që ka qenë dhe vazhdon të bëhet, është aktivizimi i Berishës me lëvizjen e studentëve dhe me zhvillimet e mëvonshme. Zgjatja e këtij debati për

Lexo më shumë
Horoskopi, 01 shkurt 2016

Horoskopi, 01 shkurt 2016 0

🕔00:28, 1.Feb 2016

Dashi Në përgjithësi vazhdon pozicioni i favorshëm i Afërditës deh Marsit në shenjë, ndonëse në momente të caktuara mund të ndjeheni disi të lodhur. Mos e teproni me zemërgjerësinë tuaj.   Demi Në terrenin e “thyer” të dashurisë duhet të

Lexo më shumë