Horoskopi, 01 mars 2016

Horoskopi, 01 mars 2016 0

🕔01:26, 1.Mar 2016

Dashi Sot pritet një ditë  mirë me Afërditën që ju ripërtërit forcat dhe me Hënën që sot ju sjell stimuj të fuqishëm në planin sentimental. Duhet të konsolidoni pozitat aktuale të realizuar synime të tjera.   Demi Me Afërditën e

Lexo më shumë
Përgjigje z. Hanxhari dhe një sqarim për të gjithë pensionistët

Përgjigje z. Hanxhari dhe një sqarim për të gjithë pensionistët 25

🕔00:31, 1.Mar 2016

Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka reaguar pas letrës së prof.Jorgji Hanxharit botuar dje në DITA. Më poshtë reagimi i tij derguar dje ne redaksi:   Nga Ilir Beqaj, Ministër i Shëndetësisë   Në përgjigje të pretendimeve të ngritura në shkrimin

Lexo më shumë