06 shkurt 2017

06 shkurt 2017 0

🕔03:19, 6.Feb 2017 Lexo më shumë

Horoskopi, 06 shkurt 2017 0

🕔03:17, 6.Feb 2017

Dashi Mundohuni të jeni më sistematikë, në mënyrë që gjithçka keni programuar për këtë javë ta përfundoni në kohën e duhur. Ardhja e ndikimit të Afërditës ju bën melankolikë.   Demi Duket se fati, kuptohet ai i miri, do të

Lexo më shumë
Dritëroi nuk u vlerësua as sa Leka Zogu dhe Sabri Godo??!!

Dritëroi nuk u vlerësua as sa Leka Zogu dhe Sabri Godo??!! 1

🕔00:10, 6.Feb 2017

Arben Duka Nuk dua të gjej gjilpërën në kashtë dhe as të prish shkëlqimin e vdekjes së Dritërorit. Të gjithé zyrtarët tanë u munduan të rrëmbenin dicka nga lavdia e poetit. Kur u dha lajmi qe qeveria kish caktuar një

Lexo më shumë
Gazeta belge boton foton e vilës së Vlahutin në Rolling Hills dhe kërkon sqarime për çmimin

Gazeta belge boton foton e vilës së Vlahutin në Rolling Hills dhe kërkon sqarime për çmimin 1

🕔23:48, 5.Feb 2017

E përjavshmja belge New Europe në një artikull botuar këtë të diel rimerr çështjen e blerjes së një vile me fonde të KE për kreun e Delegacionit të BE në Tiranë, Romana Vlahutin. Kontrata problematike e botuar nga DITA disa

Lexo më shumë
Rumunët në protestë, Kryeministri: Nuk dorëhiqem!

Rumunët në protestë, Kryeministri: Nuk dorëhiqem! 0

🕔22:54, 5.Feb 2017

Përkundër tërheqjes së dekretit nga qeveria, rumunët kanë mbushur edhe mbrëmjen e sotme rrugët, ku protestuan më shumë se gjysëm milioni njerëz. Ata hidhnin parulla për “Dorëheqje” dhe valëvitnin në duar flamuj rumune. “Kjo është protesta më e madhe në

Lexo më shumë
Sekuestrohen mijëra doza heroinë me foton e Donald Trump

Sekuestrohen mijëra doza heroinë me foton e Donald Trump 0

🕔22:53, 5.Feb 2017

Mund të duket e çuditshme, por Presidenti Donald Trump duket se është frymëzim edhe për trafikantët e drogës. Autoritetet policore të Floridas kanë konfiskuar një pako heroinë në të cilën ishte stampuar imazhi dhe emri i Presidentit Trump. Pakoja e

Lexo më shumë
Juventus mposht Interin

Juventus mposht Interin 0

🕔22:46, 5.Feb 2017

Bardhezinjtë kanë arritur të fitojnë me rezultatin 1-0, atë që quhet klasikja e Italisë, ndeshjen kundër Inter-it. Ekipi i Masimiliano Allegrit vazhdon të marshojë i qetë drejt kreut dhe me këtë 3-pikësh thellon diferencën me vendin e dytë. Goli i

Lexo më shumë
Trump: Nuk mund të besoj, gjyqtari solli vendin në rrezik

Trump: Nuk mund të besoj, gjyqtari solli vendin në rrezik 0

🕔22:42, 5.Feb 2017

Presidenti amerikan, Donald Trump nuk po mund ta besoj se gjyqtari e ka hedhur poshtë kërkesën e tij. Ai ka thënë se sistemi gjyqësor po hedh “zjarr”, pasi Gjykata e Apelit hodhi poshtë kërkesën e administratës që urgjentisht të vihet

Lexo më shumë
Kameruni, kampion i Afrikës

Kameruni, kampion i Afrikës 0

🕔22:41, 5.Feb 2017

Kameruni është shpallur kampion i Kupës së Kombeve të Afrikës pasi ka mposhtur këtë të diel Egjiptin me rezultatin 2-1 në finale. Në pjesën e parë udhëhoqi Egjipti me një gol të Elneny-t, por në 45 minutat e dyta kamerunasit

Lexo më shumë
Gracka e George Soros

Gracka e George Soros 4

🕔22:23, 5.Feb 2017

Leart Kola Në krye të herës dua të them,që nuk kam ndonjë simpati për miliarderin George Soros e në fakt nuk kam ndonjë simpati për asnjë miliarder. Megjithatë histeria; anti Soros, anti  çifut, anti kushdo që nuk është me ne

Lexo më shumë