Horoskopi, 01 qershor 2017 0

🕔03:09, 1.Jun 2017

Dashi Lëvizja e planetëve në shenjën tuaj sot mund të sjellë ndonjë të papritur nga e cila mund të jeni të detyruar të bëni lëvizje të paparashikuara. Një dashuri e re në horizont?     Demi Problemi juaj kryesor sot

Lexo më shumë
Ja kandidatët për deputetë që mund të fitojnë në Tiranë sipas sondazhit

Ja kandidatët për deputetë që mund të fitojnë në Tiranë sipas sondazhit 0

🕔00:25, 1.Jun 2017

Në bazë të sondazhit të Ora News dhe IPR Marketing, këta janë deputetët që mund të fitojnë mandatin në zgjedhjet e përgjithshme të 25 qershorit në Qarkun e Tiranës. Kandidatët ePS: Qarku Tiranë Elona Gjebrea Besnik Bare Oljta Xhacka Blerian

Lexo më shumë