Horoskopi, 01 shkurt 2018

Horoskopi, 01 shkurt 2018 0

🕔23:57, 31.Jan 2018

DASHI Prania e Afërditës ne shenjën e Bricjapit ju bën që të keni mjaft dyshime përsa i përket marrëdhënies në çift. Kjo gjë do të ndikojë dhe tek partneri juaj. Mundohuni të kthjelloni këto raporte.   DEMI Me Hënën dhe

Lexo më shumë
Ujku, gjurma, Pakti Detar dhe akti i sotëm diplomatik

Ujku, gjurma, Pakti Detar dhe akti i sotëm diplomatik 53

🕔23:29, 31.Jan 2018

  Miqve të mi që më kanë dërguar kumte për Paktin Detar Prof. Dr. Myslim Pasha* Prej dy ditësh një pjesë e bashkësisë së shqiptarëve janë të trazuar dhe shumë të goditur prej lajmeve që përhapen nga bazë të deklaratave

Lexo më shumë
Pyetet për jetën luksoze të Shkëlzenit, ja si përgjigjet i ati

Pyetet për jetën luksoze të Shkëlzenit, ja si përgjigjet i ati 5

🕔22:41, 31.Jan 2018

Në intervistën e dhënë në Abcnews, Sali Berisha është pyetur edhe për jetën luksoze që bën e dashura e djalit të tij, Armina Mevlani. I pyetur nga Baton Haxhiu nëse fjalimet e tij në parlament për varfërinë dhe mjerimin përputhen

Lexo më shumë
Kryemadhi, marsh pas për Detin: Lojë e Ramës për të hequr vëmendjen

Kryemadhi, marsh pas për Detin: Lojë e Ramës për të hequr vëmendjen 6

🕔22:28, 31.Jan 2018

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në “Arena”  në “Ora News”, ka komentuar marrëveshjen për detin me Greqinë dhe debatin që është ndezur së fundmi në lidhje me të. Ndryshe nga qëndrimet e nxehta të orëve

Lexo më shumë
Eksperimenti, ushqimet me origjinë shtazore nxisin tumoret

Eksperimenti, ushqimet me origjinë shtazore nxisin tumoret 2

🕔22:10, 31.Jan 2018

Produktet me origjinë shtazore dhe me përmbajtje të lartë kolesteroli rrisin rrezikun e zhvillimit të tumoreve malinj agresiv, pohon një grup shkencëtarësh amerikanë pas një studimi të ri të botuar në revistën Cell Stem Cell. Studiuesit paralajmërojnë se këto ushqime

Lexo më shumë
Gomonia me 9 emigrantë shqiptarë ngec në La Mansh, shpëtohen nga roja britanike

Gomonia me 9 emigrantë shqiptarë ngec në La Mansh, shpëtohen nga roja britanike 1

🕔21:54, 31.Jan 2018

Roja bregdetare angleze ka shpëtuar 9 shtetas shqiptarë të cilët po tentonin të kalonin nga Franca për në Angli me një gomone e cila pati probleme për shkak të dallgëve dhe erarëve të forta. Tetë burrat dhe një grua ishin

Lexo më shumë
Kukësi barazon në Tiranë, Flamurtari mposht Partizanin

Kukësi barazon në Tiranë, Flamurtari mposht Partizanin 0

🕔21:30, 31.Jan 2018

Tirana këtë sezon edhe pse ndodhet në Kategorinë e Parë po tregon se është një skuadër e denjë për Superiore. Por ndërsa triumfoi në fillimin e sezonit në Superkupën e Shqipërisë ndaj kampionëve të Kukësit, këtë herë fitorja i ka

Lexo më shumë
Berisha: Në 2009 nëse Meta nuk do pranonte, do i kërkoja Ramës koalicion

Berisha: Në 2009 nëse Meta nuk do pranonte, do i kërkoja Ramës koalicion 6

🕔21:13, 31.Jan 2018

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për koalicionin PD-LSI të vitit 2009-të në një intervistë në Abcnews. Berisha u shpreh se nuk është penduar për koalicionin e bërë në atë periudhë, madje nëse Meta nuk do të pranonte do të kërkonte

Lexo më shumë
Skandali i Gjykatës së Apelit; Liron “pronarin e drogës”, dënon të pafajshmin

Skandali i Gjykatës së Apelit; Liron “pronarin e drogës”, dënon të pafajshmin 4

🕔21:08, 31.Jan 2018

“Fiks Fare” denoncoi një skandal në gjyqësorin shqiptar, ku një person i pafajshëm është dënuar nga Gjykata e Pukës dhe Apeli i Shkodrës, vetëm në bazë të një dëshmie. Nëpërmjet dokumenteve, intervistave në Shqipëri e Greqi, si dhe kamerave të

Lexo më shumë
Librazhd / Balla dhe Ahmetaj inspektojnë rikonstruksionin e Qendrës Kulturore

Librazhd / Balla dhe Ahmetaj inspektojnë rikonstruksionin e Qendrës Kulturore 1

🕔20:50, 31.Jan 2018

Kryetari i Grupit Parlamentar Taulant Balla dhe ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj së bashku me kryetarin i Bashkisë Kastriot Gurra inspektuan përfundimin e punimeve të rikonstruksionit të Qendrës Kulturore të Fëmijëve, e cila për shkak të amortizimit kishte

Lexo më shumë