Nga festa, në burg. I dehuri i ikën Policisë, kur kapet zbulohet se…

Nga festa, në burg. I dehuri i ikën Policisë, kur kapet zbulohet se… 0

🕔10:29, 1.Jan 2018

Policia ka prangosur nje person mbremjen e djeshme i cili nuk iu bind policise te ndalonte per kontroll dhe pas ndjekjes, u zbulua se ishte person ne kerkim per dhunimin e nje femre. Emri i tij nuk behet me dije

Lexo më shumë
2018-a sipas Nostradamusit

2018-a sipas Nostradamusit 2

🕔10:08, 1.Jan 2018

Profeti i njohur Nostradamus besohet se ka parashikuar disa nga ngjarjet më të rëndësishme të historisë ku përfshihen dhe disa që mund të ndodhin në 2018. E përditshmja britanike Express rendit disa prej tyre. Për këtë vit, profeti ka parashikuar

Lexo më shumë
Fotografia familjare e Ramës, si e priti kryeministri 2018-n

Fotografia familjare e Ramës, si e priti kryeministri 2018-n 6

🕔09:38, 1.Jan 2018

Kryeministri Edi Rama ka uruar edhe këtë datë 1 Janar ndjekësit e tij në rrjetet sociale me një foto familjare nga fesimet e mbrëmshme. “MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë imazh të ardhjes së Vitit të Ri në Tiranë, ju uroj

Lexo më shumë
I lindur në 00:01, ky është fëmija i parë shqiptar i 2018-s

I lindur në 00:01, ky është fëmija i parë shqiptar i 2018-s 0

🕔09:23, 1.Jan 2018

Fëmija i parë i ardhur në jetë në vitin 2018 është Lael një djalë i lindur në maternitetin “Koço Gliozheni”. Foshnja ka ardhur në jetën që në minutën e parë të vitit të ri, në orën 00:01 dhe gëzon shëndet

Lexo më shumë
E rëndë/ Hipën në tarracë për të hedhur fishekzjarre, vdes 16-vjeçari

E rëndë/ Hipën në tarracë për të hedhur fishekzjarre, vdes 16-vjeçari 0

🕔09:15, 1.Jan 2018

Viti i Ri nis me një ngjarje të rëndë, pasi nje 16 vjecar ka vdekur kur kishte hipur ne tarracen e shtepise per te hedhur fishekzjarre, por eshte gjetur me pas nga familjaret me nje plage ne koke. Kurbin Informacion

Lexo më shumë
7 gjëra që (ndoshta) nuk i dini për pornon

7 gjëra që (ndoshta) nuk i dini për pornon 0

🕔03:25, 1.Jan 2018

Kur është xhiruar filmi i parë porno? Sa vlen industria e pornos? Ç’lidhje ka vizioni i seksit online me memorien? Çfarë ju bën më shumë përshtypje meshkujve në një video porno? A ka ndryshim mes mënyrës se si burrat dhe

Lexo më shumë
Gëzuar Vitin e Ri 2018!

Gëzuar Vitin e Ri 2018! 28

🕔00:13, 1.Jan 2018

  Prej pak çastesh kemi lënë pas 2017-n dhe kemi hyrë në një tjetër vit, për të cilin urojmë që të jetë më i mirë, të sjellë gëzime dhe lumturi në familjet tona. Le të jetë ky vit i ri

Lexo më shumë