Horoskopi, 01 mars 2018

Horoskopi, 01 mars 2018 0

🕔23:35, 28.Feb 2018

Dashi Megjithëse Mërkuri është në një orbitë jo edhe aq të favorshme, sot në aspektin krijues do jeni të frymëzuar. kështu që pritet një ditë e mirë për të gjithë ata që meren me krijimtari. Mirë erosi. Demi Pak nervozizëm

Lexo më shumë
Horoskopi, lulja më e përshtatshme për çdo shenjë (FOTO)

Horoskopi, lulja më e përshtatshme për çdo shenjë (FOTO) 0

🕔23:21, 28.Feb 2018

Ndër bukuritë që natyra na jep çdo ditë janë edhe lulet, të cilat me ngjyrat e tyre të ndritshme mbushin peizazhet dhe mjediset me të cilat jetojmë me magji. Çdo lule ka karakteristikat e veta dhe simbolet e saj: gjuha

Lexo më shumë
Kokaina në Durrës, Fatos Klosi: Do të ketë përplasje mes grupeve kriminale

Kokaina në Durrës, Fatos Klosi: Do të ketë përplasje mes grupeve kriminale 3

🕔23:03, 28.Feb 2018

  Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi ka komentuar rastin e sekuestrimit të një sasie prej të paktën 613 kg lëndësh narkotike e dyshuar si kokainë, ditën e sotme në Durrës. Në rubrikën “Opinion” në “News24”, Klosi thotë se për të

Lexo më shumë
100 milionë euro, plus Lucas Vazquez, Real nis sulmin për Salah

100 milionë euro, plus Lucas Vazquez, Real nis sulmin për Salah 1

🕔22:55, 28.Feb 2018

  Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, po lëviz për të marrë “yllin” e Liverpool, Mohamed Salah, sipas asaj që bën të ditur shtypi spanjoll. Salah ka shkëlqyer gjatë shtatë muajve në “Anfield Road” duke e dyfishuar çmimin e tij,

Lexo më shumë
Trump kritikon përsëri Prokurorin e Përgjithshëm

Trump kritikon përsëri Prokurorin e Përgjithshëm 0

🕔22:45, 28.Feb 2018

  Presidenti Donald Trump të mërkurën kritikoi përsëri Prokurorin e Përgjithshëm Jeff Sessions, duke e cilësuar sjelljen e tij “të papranueshme”, që kërkoi zhvillimin e një hetimi se si zyrtarët u përpoqën të siguronin miratim për një mbikëqyrje të fshehtë

Lexo më shumë
Kush qëndron pas drogës kolumbiane

Kush qëndron pas drogës kolumbiane 44

🕔22:45, 28.Feb 2018

  Bedri Islami Një sasi e pazakontë droge, edhe për një vend të madh, u kap nga Policia e Shtetit, në bashkëpunim ose jo me institucione të tjera, brenda apo jashtë Shqipërisë. Si duket është njëri ndër ato rastet kur

Lexo më shumë
Ky bunker bërthamor tani përdoret për të ruajtur filmat dhe muzikën ne SHBA

Ky bunker bërthamor tani përdoret për të ruajtur filmat dhe muzikën ne SHBA 0

🕔22:36, 28.Feb 2018

  Në Bibliotekën e Kongresit janë të depozituar më shumë se 160 milionë artikuj. Këta artikuj përfshijnë 23 milionë libra dhe më shumë se 1.1 milion filma. Ata gjithashtu përfshijnë programe televizive dhe fotografi filmike që datojnë që nga viti

Lexo më shumë
“Përplasje” deklaratash me Ramën për kapjen e kokainës në Durrës? Flet ministri Xhafaj

“Përplasje” deklaratash me Ramën për kapjen e kokainës në Durrës? Flet ministri Xhafaj 7

🕔22:25, 28.Feb 2018

  Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj në një reagim në rrjetet sociale për operacionin ku u sekuestruan 613 kilogramë kokainë, hedh poshtë çdo spekulim të mundshëm për një përplasje mes deklaratave të tij dhe kryeministrit Edi Rama, sa i përket

Lexo më shumë
Kokaina e Durrësit bën “spatë” edhe portalet shqiptare: Kapin drogë në Ekuador të vitit… 2013

Kokaina e Durrësit bën “spatë” edhe portalet shqiptare: Kapin drogë në Ekuador të vitit… 2013 2

🕔22:19, 28.Feb 2018

  Duket se kokaina e sekuestruar në Durrës ka bërë që disa portale shqiptare të turbullohen. Kështu, disa portale kanë botuar me vrap një lajm me “Kapet tjetër sasi rekord me kokainë, ishte nisur nga Ekuadori për Shqipëri”. E ndërsa

Lexo më shumë
Negociatat me Greqinë, çfarë u diskutua në tre takimet Meta-Bushati

Negociatat me Greqinë, çfarë u diskutua në tre takimet Meta-Bushati 8

🕔21:51, 28.Feb 2018

  Presidenca ka zbardhur në orët e pasdites së sotme përmbajtjen e tre takimeve të ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati me Presidentin Ilir Meta. Sqarimi i Presidencës erdhi pas deklaratës së ministrit Bushati sot gjatë seancës dëgjimore në Komisionin e

Lexo më shumë