Dokumentarët më të mirë mbi fenomenin e ngrohjes globale!

Dokumentarët më të mirë mbi fenomenin e ngrohjes globale! 0

🕔09:39, 1.Mar 2018

Teksa ngrohja globale është bërë tashmë një temë me rëndësi ndërkombëtare dhe e pranishme në bisedat e të gjithëve ne,industria e filmit ka sjellë në ekranet tona disa dokumentarë shumë shtjellues për të dhe mbi të gjitha edukues mbi këtë

Lexo më shumë
Gomone me 424 kg drogë në Greqi, kapet skafisti shqiptar

Gomone me 424 kg drogë në Greqi, kapet skafisti shqiptar 0

🕔09:31, 1.Mar 2018

Një gomone me drogë është kapur sot pas mesnate në plazhin e Platarias në Igumenicë të Greqisë. Mësohet se operacioni është zhvilluar nga policia shqiptare në bashkëpunim me atë greke. Në gomone ndodheshin 36 pako me 424 kg marijuanë ndërsa

Lexo më shumë
FOTO: Magjia e flokëve të borës në Parkun Kombëtar të Divjakës

FOTO: Magjia e flokëve të borës në Parkun Kombëtar të Divjakës 2

🕔09:19, 1.Mar 2018

  Përpara bardhësisë së dëborës, pjesa më e madhe e njerëzve kthehen në fëmijë, duke e lënë veten të lirë të shijojnë flokët e saj. Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes të enjte ka zgjedhur një pamje nga bora e rënë

Lexo më shumë
Shpërthim me eksploziv në një banesë në Kombinat

Shpërthim me eksploziv në një banesë në Kombinat 0

🕔09:09, 1.Mar 2018

Një sasi lënde shpëthyese është vendosur pak pas mesnate në një banesë në Kombinat, Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit, ndërsa fatmirësisht nuk ka patur të lënduar. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shpërthimi me tritol ka ndodhur

Lexo më shumë
Itali, 5 ton hashash nga Shqipëria, arrestohen 25 persona

Itali, 5 ton hashash nga Shqipëria, arrestohen 25 persona 0

🕔08:58, 1.Mar 2018

Në kuadër të një operacioni që është zhvilluar nga policia italiane, është bërë i mundur sekuestrimi i një sasie prej 5 ton marijuanë, e cila dyshohet se vinte nga Shqipëria. Guardia di Finanza ka arrestuar në të gjithë Italinë 25

Lexo më shumë
DIPLOMACI / Kryeeruditi i PD jep argumentet për detin: Ik ore legen, bordello…

DIPLOMACI / Kryeeruditi i PD jep argumentet për detin: Ik ore legen, bordello… 4

🕔08:15, 1.Mar 2018

Orët e fundit mësohet se grupimi prapamilitar PD është përfshirë aktivisht në debatet intelektuale dhe ato teknike në nivel ekspertësh, për çështjen e kufirit detar me Greqinë. Grupimi në fjalë ka dërguar mes debatuesve dhe negociatorëve eksponentin e vet më

Lexo më shumë
01 mars 2018

01 mars 2018 5 Updated

🕔02:00, 1.Mar 2018 Lexo më shumë