FOTO: Magjia e flokëve të borës në Parkun Kombëtar të Divjakës

FOTO: Magjia e flokëve të borës në Parkun Kombëtar të Divjakës 2

🕔09:19, 1.Mar 2018

  Përpara bardhësisë së dëborës, pjesa më e madhe e njerëzve kthehen në fëmijë, duke e lënë veten të lirë të shijojnë flokët e saj. Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes të enjte ka zgjedhur një pamje nga bora e rënë

Lexo më shumë
Shpërthim me eksploziv në një banesë në Kombinat

Shpërthim me eksploziv në një banesë në Kombinat 0

🕔09:09, 1.Mar 2018

Një sasi lënde shpëthyese është vendosur pak pas mesnate në një banesë në Kombinat, Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit, ndërsa fatmirësisht nuk ka patur të lënduar. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shpërthimi me tritol ka ndodhur

Lexo më shumë
Itali, 5 ton hashash nga Shqipëria, arrestohen 25 persona

Itali, 5 ton hashash nga Shqipëria, arrestohen 25 persona 0

🕔08:58, 1.Mar 2018

Në kuadër të një operacioni që është zhvilluar nga policia italiane, është bërë i mundur sekuestrimi i një sasie prej 5 ton marijuanë, e cila dyshohet se vinte nga Shqipëria. Guardia di Finanza ka arrestuar në të gjithë Italinë 25

Lexo më shumë
DIPLOMACI / Kryeeruditi i PD jep argumentet për detin: Ik ore legen, bordello…

DIPLOMACI / Kryeeruditi i PD jep argumentet për detin: Ik ore legen, bordello… 4

🕔08:15, 1.Mar 2018

Orët e fundit mësohet se grupimi prapamilitar PD është përfshirë aktivisht në debatet intelektuale dhe ato teknike në nivel ekspertësh, për çështjen e kufirit detar me Greqinë. Grupimi në fjalë ka dërguar mes debatuesve dhe negociatorëve eksponentin e vet më

Lexo më shumë
01 mars 2018

01 mars 2018 5 Updated

🕔02:00, 1.Mar 2018 Lexo më shumë