19 qershor 2018

19 qershor 2018 0

🕔03:15, 19.Jun 2018 Lexo më shumë
Horoskopi, 19 qershor 2018

Horoskopi, 19 qershor 2018 0

🕔03:10, 19.Jun 2018

Dashi Nganjëherë zgjidhjet e duhura vijnë andej nga nuk e mendon fare, prandaj nuk duhet të mendoni se situata ku ndodheni nuk ka rrugëdalje. Hëna ju bëhet pengesë edhe në planin sentimental.   Demi Hëna në shenjë do t’ju favorizojë,

Lexo më shumë
Si do të jenë temperaturat gjatë muajve korrik dhe gusht? Flet meterologia

Si do të jenë temperaturat gjatë muajve korrik dhe gusht? Flet meterologia 0

🕔22:58, 18.Jun 2018

  Ditët e fundit moti ka qenë i paqëndrueshëm, ç’ka mund të ketë ndikuar edhe në prishjen e planeve. Por si do të jenë temperaturat gjatë muajve korrik dhe gusht? Pikërisht për këtë ishte sot e ftuar në studion e

Lexo më shumë
Qëllohen me armë zjarri 5 tifozë në Suedi

Qëllohen me armë zjarri 5 tifozë në Suedi 0

🕔22:48, 18.Jun 2018

  Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Malmo të Suedisë menjëherë pas fitores së Kombëtares së tyre nordike ndaj Koresë së Jugut. Një person hapi zjarr rreth orës 21:00 përpara një kafeneje, në kulmin e festimeve të tifozëve, ku

Lexo më shumë
Mos i injoroni kurrsesi këto 8 trende të reja veshjesh (FOTO)

Mos i injoroni kurrsesi këto 8 trende të reja veshjesh (FOTO) 0

🕔22:40, 18.Jun 2018

Printet e qershive, veshjet me kopsa dhe kthimi i sandaleve me gisht janë disa nga trendet më të reja të kësaj vere. Koha e plazhit dhe e mbrëmjeve të vona ka ardhur dhe është fiks momenti të filloni  të blini

Lexo më shumë
“Armëpushim” në frontin gjerman të luftës Merkel-Seehofer

“Armëpushim” në frontin gjerman të luftës Merkel-Seehofer 0

🕔22:21, 18.Jun 2018

  Në mosmarrëveshjen për politikën e azilit, ministri i Brendshëm i Gjermanisë Horst Seehofer është i gatshëm të presë deri në fund të qershorit për një zgjidhje europiane për këtë çështje. Këtë ai e bëri të qartë të hënën në

Lexo më shumë
Anglia vuan, por mposht Tunizinë falë Harry Kane

Anglia vuan, por mposht Tunizinë falë Harry Kane 1

🕔22:00, 18.Jun 2018

  Harry Kane ka mposhtur Tunizinë në Volgograd Arena të Volgogradit duke shënuar dy golat e fitore së Anglisë ndaj Tunizisë në ndeshjen e cila përfundoi me rezultatin 2-1. Ishte një ndeshje delikate dhe me shumë pengesa për anglezët, por

Lexo më shumë
BARAZIA GJINORE / Emancipimi i gruas arrin kulmin: Diktatorja e parë femër

BARAZIA GJINORE / Emancipimi i gruas arrin kulmin: Diktatorja e parë femër 0

🕔21:58, 18.Jun 2018

KËPUSHKA – Në një zhvillim që është vlerësuar botërisht nga organizatat për të drejtat e grave anembanë globit, diktatorja e parë femër merr pushtetin në Tajmania. Revolucionarja Baranda Gama, edhe pse në kushte të pabarabarta me kolegët e saj meshkuj

Lexo më shumë
Këto modele rrobash banje janë të duhurat për ju që keni gjoks të madh

Këto modele rrobash banje janë të duhurat për ju që keni gjoks të madh 0

🕔21:47, 18.Jun 2018

  Një nga problemet më shqetësuese të femrave me përmasa të mëdha të gjoksit janë pikërisht  rrobat e banjës. Mbase gjithmonë e keni patur të vështirë të gjeni një kostum të bukur dhe që t’ju rrijë mirë. Prandaj ne do

Lexo më shumë
Qeveria e pakënaqur me Prokurorinë

Qeveria e pakënaqur me Prokurorinë 5

🕔21:28, 18.Jun 2018

  Qeveria shqiptare kërkon nga Prokuroria e Përgjithshme të intensifikojë luftë kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit si dhe të garantojë pavarësinë së institucionit ligjzbatues. Sipas kësaj MEMO që Ora News disponon qeveria ngre ende shqetësim faktin se sistemi gjyqësor vijon të

Lexo më shumë