Vlorë, eksploziv makinës pranë Drejtorisë së Policisë

Vlorë, eksploziv makinës pranë Drejtorisë së Policisë 0

🕔09:16, 1.Aug 2018

  Një alarm për vënie eksplozivi është dhënë sot në qytetin e Vlorës. Mësohet se një sasi lëndë plasëse është vendosur poshtë një automjeti, pranë Drejtorisë së Policisë së këtij qyteti. Lënda shpërthyese është vendosur poshtë një automjeti tip BMW

Lexo më shumë
KPK konfirmon në detyrë gjyqtarin e Krimeve të Rënda, Dritan Hallunaj

KPK konfirmon në detyrë gjyqtarin e Krimeve të Rënda, Dritan Hallunaj 0

🕔09:12, 1.Aug 2018

  Gjyqtari i Gjykatës së Krimeve të Rënda, Dritan Hallunaj ka kaluar me sukses procesin e Vettingut. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë Hallunajn. Pas verifikimeve të thelluara të kryera nga KPK në të tre shtyllat e

Lexo më shumë
Nga sot jemi në borxh me Tokën

Nga sot jemi në borxh me Tokën 2

🕔09:04, 1.Aug 2018

Që nga vitet ’70 konsumojmë më shumë se ajo që natyra është në gjendje të prodhojë. Dhe këtë vit ka ndodhur e njëjta gjë. E mërkura e 1 Gushtit është dita e rezervave të Tokës, dita kur bota do të

Lexo më shumë
01 gusht 2018

01 gusht 2018 6 Updated

🕔02:00, 1.Aug 2018 Lexo më shumë
Horoskopi, 01 gusht 2018

Horoskopi, 01 gusht 2018 0 Updated

🕔01:00, 1.Aug 2018

Dashi Në përgjithësi vazhdon pozicioni i favorshëm i Afërditës dhe Marsit në shenjë, ndonëse ka momente të caktuara që mund të ndjeheni disi të lodhur. Mos e teproni me zemërgjerësinë tuaj.   Demi Në terrenin e “thyer” të dashurisë duhet

Lexo më shumë