Flokë dëbore në Tiranë, zbardhet Shkodra. Izolohet Dibra, probleme në Korçë e Gjirokastër

Flokë dëbore në Tiranë, zbardhet Shkodra. Izolohet Dibra, probleme në Korçë e Gjirokastër 0

🕔09:02, 9.Jan 2019

Reshjet e dëborës kanë zbritur deri në Shkodër, Lezhë dhe Elbasan. Reshjet e dëborës kanë prekur edhe kryeqytetin gjatë natës, ndonëse me intensitet të dobët. Flokët e parë të dëborës në Tiranë kanë nisur rreth orës 02:00 të mëngjesit të

Lexo më shumë
09 janar 2019

09 janar 2019 5

🕔02:03, 9.Jan 2019 Lexo më shumë
Horoskopi, 09 janar 2019

Horoskopi, 09 janar 2019 0

🕔02:00, 9.Jan 2019

Dashi Është më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë nga gjërat  që nuk japin ndonjë rezultat për ju. Ambicia juaj sot do të njohë një rritje për shkak së është hëna që jua stimulon.   Demi Probleme

Lexo më shumë
Shkruan UÇK në borë, dënohen me burg 3 shqiptarë në Serbi

Shkruan UÇK në borë, dënohen me burg 3 shqiptarë në Serbi 0

🕔22:53, 8.Jan 2019

Gazeta serbe “V.Novosti” raporton se natën mes 6 dhe 7 janarit në Beograd, tre të rinj shqiptar kanë shkruar në borën që kishte rënë mbi automjete simbolet e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Sipas të njëjtës media, për këtë akt ata

Lexo më shumë
Meta takon Kurtin: Vetëvendosja të luajë rol në dialog me Serbinë

Meta takon Kurtin: Vetëvendosja të luajë rol në dialog me Serbinë 2

🕔22:42, 8.Jan 2019

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në Tiranë drejtuesin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin. Lajmin e ka konfirmuar vetë kreu i shtetit përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”. Mes tjerash, Meta duke vlerësuar rolin e partisë së Kurtit theksoi se

Lexo më shumë
Ibrahimi: Në SPAK më të mirët, Shkolla e Magjistraturës porta ekskluzive

Ibrahimi: Në SPAK më të mirët, Shkolla e Magjistraturës porta ekskluzive 6

🕔22:21, 8.Jan 2019

Prokurorët e SPAK-ut do të jenë më të mirë. Kështu u shpreh Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi në një intervistë ekskluzive për Ora News me gazetaren Beti Njuma. Ibrahimi tha se ligji i krijon garanci këtyre

Lexo më shumë
Përgjimi: Gjyqtari kërkon seks dhe para për kujdestarinë e fëmijës

Përgjimi: Gjyqtari kërkon seks dhe para për kujdestarinë e fëmijës 14

🕔21:45, 8.Jan 2019

Një histori tronditëse publikohet në emisionin “Stop”. Gazetarët e programit kanë marrë rrëfimin e një nëne, e cila u përball me kërkesën e gjyqtarit për raport seksual dhe para, vetëm për të siguruar kujdestarinë e fëmijës së saj. Në kamerën

Lexo më shumë
Europa Juglindore, origjina e trafikimit të qenieve njerëzore

Europa Juglindore, origjina e trafikimit të qenieve njerëzore 0

🕔21:37, 8.Jan 2019

Raporti global i qenieve njerëzore të trafikuara mbulon 142 vende dhe hedh një vështrim mbi modelet dhe rrjedhat e trafikimit në nivel rajonal dhe kombëtar, bazuar në rastet e zbuluara që nga 2014 deri më 2016 Zyra e OKB për

Lexo më shumë
U bë shkak i vrasjes nga i ati, zbulohet foto e Anxhelinës me afganin

U bë shkak i vrasjes nga i ati, zbulohet foto e Anxhelinës me afganin 2

🕔21:24, 8.Jan 2019

U bë shkak i vrasjes nga i ati, zbulohet foto e Anxhelinës me afganin. Ndërkohë BalkanWeb ka mundur të sigurojë një foto të Anxhelina Petros, 28-vjeçares shqiptare që u vra nga i ati në Greqi, dhe të dashurit të saj

Lexo më shumë
Ushtar, spiun; më shumë detaje për të kaluarën e Vladimir Putin

Ushtar, spiun; më shumë detaje për të kaluarën e Vladimir Putin 2

🕔21:21, 8.Jan 2019

Vladimir Putin ka zbuluar se komandonte një divizion artilerie gjatë periudhës sovjetike, një detaj të fshehtë të biografisë së tij që ishte i panjohur më parë. Putin e bëri komentin gjatë një vizite të hënën në Shën Petërburg dhe Kalanë

Lexo më shumë