Horoskopi, 22 mars 2019

Horoskopi, 22 mars 2019 0 Updated

🕔01:00, 22.Mar 2019

Dashi Parashikohet një pozitive, por me ritme që vërtet do ta keni të vështirë t’i përballoni. Një takim i papritur do të bëjë që fusha sentimentale të ndryshojë totalisht. Hëna ju bën  disi melankolike.   Demi Do të keni shumë

Lexo më shumë
Botuesi afër Ramës: Ai po mendon ta zëvendësojë Metën me Jozefina Topallin

Botuesi afër Ramës: Ai po mendon ta zëvendësojë Metën me Jozefina Topallin 0

🕔23:57, 21.Mar 2019

I ftuar në emisionin “Open”, botuesi Carlo Bollino ka komentuar deklaratat e presidentit Meta për të dhënë dorëheqjen. Sipas Bollinos, nëse Meta largohet nga detyra, kryeministri Rama e ka gati një emër për t’a zëvendësuar dhe ajo është ish-kryeparlamentarja, Jozefina

Lexo më shumë
“Rama dhe Basha janë takuar në Paris me ndërmjetësinë e djalit të Sorosit”

“Rama dhe Basha janë takuar në Paris me ndërmjetësinë e djalit të Sorosit” 0

🕔23:53, 21.Mar 2019

Në një postim në rrjetet sociale, avokati Altin Goxhaj ka ngritur hipotezën e një takimi të mundshëm midis kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të PD-së, Lulzim Basha. Sipas Goxhaj, të dy krerët e partive më të mëdha në Shqipëri, ditën

Lexo më shumë
Analisti kosovar: Këta dy ish-ministra po punojnë fshehtas kundër Ramës

Analisti kosovar: Këta dy ish-ministra po punojnë fshehtas kundër Ramës 1

🕔23:45, 21.Mar 2019

Analisti kosovar, Baton Haxhiu, i njohur edhe si këshilltar i Kryeministrit thotë se janë dy ish-ministra socialistë që po punojnë, sipas tij kundër Ramës. I ftuar në emisionin “Opinion” ai foli për ata “që kanë dalë kundër qeverisë”. Ndër ta

Lexo më shumë
Shkëlzen Berisha për gjyqin në SHBA: Burimi kryesor i akuzave ndaj meje është Erion Veliaj

Shkëlzen Berisha për gjyqin në SHBA: Burimi kryesor i akuzave ndaj meje është Erion Veliaj 0

🕔23:40, 21.Mar 2019

Shkëlzen Berisha ka folur mbi gjyqin në SHBA dhe përfshirjen e tij në tragjedinë e Gërdecit. Në emisisonin “Të Paekspozuarit”, në TV “News 24” ai tha se në gjyq është përmendur kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili ka qenë

Lexo më shumë
A e do vërtet Edi Rama largimin e Ilir Metës nga Presidenca?

A e do vërtet Edi Rama largimin e Ilir Metës nga Presidenca? 0

🕔23:36, 21.Mar 2019

  Nga Bedri Islami Në dy ditët e fundit, si nuk ishte krejt e papritur, klima politike u nxeh shumë më tepër nga sa pritej. Në lojën e madhe të shahut politik, si e cilëson kryeministri Rama, apo, në mes

Lexo më shumë
Prapa patetikës së zotit president

Prapa patetikës së zotit president 0

🕔23:33, 21.Mar 2019

  Nga Çapajev Gjokutaj Presidenti i Republikës, z Ilir Meta, ka bërë dje një deklaratë emergjence. Ka thenë se, për të zgjidhur krizën aktuale, është gati të dorëhiqet nga posti i lartë. Si të mos mjaftonte kjo, ne vazhdim e

Lexo më shumë
Blushi: Shpifje të zëdhënësit të UDB, Baton Haxhiu kundër Presidentit

Blushi: Shpifje të zëdhënësit të UDB, Baton Haxhiu kundër Presidentit 0

🕔23:24, 21.Mar 2019

Tedi Blushi, Zëdhënës i Presidentit Ilir Meta, ka reaguar sot ndaj deklaratave të gazetarit Baton Haxhiu kundër kreut të shtetit. Në një reagim në rrjetet sociale, duke i kujtuar bashkëpunimin me agjentë dhe drejtues UDB-së Jugosllave, Blushi shprehet se shpifjet

Lexo më shumë
Fundoset trageti, mbi 80 viktima

Fundoset trageti, mbi 80 viktima 0

🕔22:59, 21.Mar 2019

Mbi 80 persona kanë humbur jetën, pasi një traget është mbytur në brigjet e lumit Tigër, në qytetin iraken të Mosulit. Lajmin e kanë bërë të ditur autoritetet lokale, sipas të cilave shumica e viktimave nuk dinin not. Trageti, në

Lexo më shumë
Sherri/ Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Je banda e legenëve të Ramës

Sherri/ Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Je banda e legenëve të Ramës 0

🕔22:43, 21.Mar 2019

Analisti Mustafa Nano është përplasur me ish deputetin Dashamir Shehi në studion e Opinion. Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike, Nano i ka thënë ish-deputetit: Ke pi ndonjë gotë. Kaq ka mjaftuar dhe mes tyre të shkëmbeheshin

Lexo më shumë