Kërkohej prej një viti nga Britania, arrestohet 23-vjeçari i akuzuar për vrasje

Kërkohej prej një viti nga Britania, arrestohet 23-vjeçari i akuzuar për vrasje 0

🕔09:13, 1.Mar 2019

Një 23-vjeçar i akuzuar për vrasje dhe i dënuar me burg nga drejtësia britanike, është arrestuar nga efektivët e policisë së Durrësit, në bashkëpunim me zyrën e Interpol Tiranës. Ndaj shtetasit E. S., lindur në Kukës dhe banues në Xhafzotaj

Lexo më shumë
Evropa e së keqes (përgjigje për atë që mund të ndodhë në Shqipëri)

Evropa e së keqes (përgjigje për atë që mund të ndodhë në Shqipëri) 121

🕔02:55, 1.Mar 2019

Ekskluzive Dita – Pëllumb Xhufi Francesco Guccini është një këngëtar e poet i dashur italian, që u bë i njohur në kohën e lëvizjeve studentore të viteve 1968. Sot është edhe një qytetar i angazhuar. Në 2 shkurt të këtij

Lexo më shumë
01 mars 2019

01 mars 2019 5 Updated

🕔02:13, 1.Mar 2019 Lexo më shumë
Faksimile: Përse e ka ndërruar emrin dhe datëlindjen Berisha?

Faksimile: Përse e ka ndërruar emrin dhe datëlindjen Berisha? 30

🕔01:12, 1.Mar 2019

Në këtë intervistë të radhës me deputetin Spartak Braho jemi përqendruar në disa fakte që komprometojnë liderin de fakto të opozitës Sali Berisha. Ai ka ndërruar disa herë emrin dhe datëlindjen. Pse e ka bërë këtë? Deputeti Braho,nisur dhe nga

Lexo më shumë
Horoskopi, 01 mars 2019

Horoskopi, 01 mars 2019 0 Updated

🕔01:10, 1.Mar 2019

Dashi Duket se sot do t’ju takojë të djersitni, siç thuhet “shtatë palë këmishë”, pasi jo vetëm që impenjimet tuaja janë të shumta, por edhe ju vetë jeni të prirur për të ndërmarrë angazhime ekstra.   Demi Me Merkurin në

Lexo më shumë