Trump krikon marrëveshjen për Brexit: Kufizon SHBA-në për tregti

Trump krikon marrëveshjen për Brexit: Kufizon SHBA-në për tregti 1

🕔08:29, 1.Nov 2019

Donald Trump ka kritikuar marrëveshjen e Brexit të Boris Johnson me BE, duke thënë se ajo kufizon aftësinë e SHBA-së për të bërë tregti në të ardhmen me Mbretërinë e Bashkuar. Duke folur për LBC, ai tha se, pa marrëveshje,

Lexo më shumë
Një tërmet 5.2 ballë “shkund” Korçën, banorët dalin në rrugë

Një tërmet 5.2 ballë “shkund” Korçën, banorët dalin në rrugë

🕔08:17, 1.Nov 2019

Një tërmet i fuqishëm ka “shkundur” vendin në orët e para të mëngjesit të sotëm. Epiqendra e tij ka qenë në Miras në Boboshticë të Korçës, me një magnitudë prej 5.2 ballë të shkallës Rihter. Instituti i Gjeoshkencave bën me

Lexo më shumë
Aksident tragjik në Kavajë, telefoni i merr jetën shoferit

Aksident tragjik në Kavajë, telefoni i merr jetën shoferit 1

🕔08:11, 1.Nov 2019

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e unazën e Shkozetit në Durrës. Mësohet se ka humbur jetën Erjan Beli, pasi automjeti me të cilin udhëtonte është përplasur me trafikndarësen e më pas ka dalë

Lexo më shumë
01 nëntor 2019

01 nëntor 2019 4 Updated

🕔02:00, 1.Nov 2019 Lexo më shumë
Horoskopi, 01 nëntor 2019

Horoskopi, 01 nëntor 2019 0 Updated

🕔01:00, 1.Nov 2019

Dashi Në përgjithësi vazhdon pozicioni i favorshëm i Afërditës dhe Marsit në shenjë, ndonëse në momente të caktuara mund të ndjeheni disi të lodhur. Mos e teproni me zemërgjerësinë tuaj.   Demi Në terrenin e “thyer” të dashurisë duhet të

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim