Si të ulni tensionin e lartë me 3 metoda natyrale

Si të ulni tensionin e lartë me 3 metoda natyrale 4

🕔10:02, 29.Dec 2019

Tensioni i lartë i gjakut është një problem shumë i përhapur shëndetësor. Nëse nuk trajtohet siç duhet, hipertensioni mund të transformohet në një problem mjaft shqetësues madje katastrofik duke shkaktuar diabet, sëmundje kardiovaskulare, probleme me aftësitë e trurit dhe dështim

Lexo më shumë
Greva në Francë hyn në ditën e 23 të saj

Greva në Francë hyn në ditën e 23 të saj 1

🕔09:44, 29.Dec 2019

Greva e transportit në Francë ka hyrë tashmë në ditën e 23 të saj, dhe vazhdon të sjellë imazhe kaotike nga stacionet e trenave në Paris, edhe këtë fundjavë ndërsa sindikatat mbeten të vendosura të vazhdojnë aksionin e tyre kundër

Lexo më shumë
Media-2019/49 gazetarë të vrarë dhe 389 të arrestuar

Media-2019/49 gazetarë të vrarë dhe 389 të arrestuar 0

🕔09:19, 29.Dec 2019

Për vitin 2019, 49 gazetarë janë vrarë, 57 janë kapur peng dhe 389 janë arrestuar. Kështu raportojnë Reporterët pa Kufij në raportin e publikuar mbi numrin e gazetarëve të vrarë, të burgosur, të kapur peng, dhe të humbur gjatë vitit

Lexo më shumë
Holanda ndryshon emrin, nga 1 Janari do të quhet “Vendet e Ulëta”

Holanda ndryshon emrin, nga 1 Janari do të quhet “Vendet e Ulëta” 0

🕔08:47, 29.Dec 2019

Emri Holandë nuk do të ekzistojë më që nga 1 janari. Vendi evropian që është në veri të Belgjikës dhe në perëndim të Gjermanisë nga kjo datë do të ndryshojë emrin e saj aktual që e ka marrë nga vetëm

Lexo më shumë
Përplas makinën në Rubik, vdes shoferi i autobusit

Përplas makinën në Rubik, vdes shoferi i autobusit 1

🕔08:30, 29.Dec 2019

Një aksident ka ndodhur me pasoje vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Milot- Rrëshen. Ka qënë drejtuesi i makinës, ai që ka humbur jetën në vend, identiteti i të cilit ende nuk dihet. Autobusi i përfshirë në aksident

Lexo më shumë
Diell dhe acar, kapriçot e moti vazhdojnë edhe këtë të diel

Diell dhe acar, kapriçot e moti vazhdojnë edhe këtë të diel 1

🕔08:25, 29.Dec 2019

Ditën e sotme vendi ynë do të ndikohet nga moti i qëndrueshëm por edhe i acartë njëkohësisht. Dielli do të mbizotërojë përgjatë gjithë ditës duke përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare. Temperaturat e mëngjesit pritet të arrijnë në zonat malore -6ºC, në

Lexo më shumë
29 dhjetor 2019

29 dhjetor 2019 9 Updated

🕔02:00, 29.Dec 2019 Lexo më shumë
Horoskopi, 29 dhjetor 2019

Horoskopi, 29 dhjetor 2019 0

🕔23:19, 28.Dec 2019

Dashi Tashmë Afërdita është bërë plotësisht dominuese në shenjën tuaj, kështu që sot do të jeni më të prirur për çështjet e zemrës. Kujdes, sepse në planin profesional duket se gjërat kanë ngecur diku.   Demi Edhe për ju sot

Lexo më shumë
Pas një titulli interviste të keqpërdorur / Kërtusha: PS, partia e vetme e hapur. Falënderoj kryetarin Rama për besimin

Pas një titulli interviste të keqpërdorur / Kërtusha: PS, partia e vetme e hapur. Falënderoj kryetarin Rama për besimin

🕔22:26, 28.Dec 2019

Kandidati në garën për kryetar i PS në Durrës Ardit Kërtusha ka reaguar sot në mbrëmje pas transmetimit të një interviste në kanalin Fax News. Kanali e ka shpërndarë intervistën me titullin: “Kam pasur presione dhe kërcënime”, garon për kreun

Lexo më shumë
Pse duhet të konsumojmë çokollatë e nxehtë gjatë ditëve të ftohta

Pse duhet të konsumojmë çokollatë e nxehtë gjatë ditëve të ftohta 0

🕔19:56, 28.Dec 2019

Çokollata e nxehtë është pija që të gjithë duhet ta konsumojmë gjatë dimrit, nëse duam që t’i bëjmë ballë të ftohtit. Kjo pije ndihmon në forcimin e imunitetit dhe ul përqindjen për t’u sëmurur gjatë ditëve të ftohta. Po ashtu

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim

Njoftim