VARGJE: Të dashur maskarenj, mos e shpëtoni atë që rivrau Ibrahimin

VARGJE: Të dashur maskarenj, mos e shpëtoni atë që rivrau Ibrahimin 33

🕔23:39, 29.Feb 2020

Arben Duka   Ekrani të bën më të njohur, por asnjë gram më të ditur, sot ky takëmi me çila, O zot, sa na janë neveritur! Subjekt të përsosur humori, Unë Çilin gjithmonë e kam parë, Por sot si sekser

Lexo më shumë
DOSSIER / Si u kthye në pandemi gripi i tmerrshëm i vitit 1918

DOSSIER / Si u kthye në pandemi gripi i tmerrshëm i vitit 1918 1

🕔20:39, 29.Feb 2020

Konteja Haskell, në Kansas, shtrihet në cepin jugperëndimor të shtetit, afër Oklahomas dhe Kolorados. Në vitin 1918, shtëpitë e rrethuara nga lëndina me bar ishin ende të zakonshme. Ishte një vend bagëtish – një fermë e falimentuar që dikur kishte

Lexo më shumë
Avokati i Henri Çilit: Nuk u arrestua, u vetëdorëzua të enjten!

Avokati i Henri Çilit: Nuk u arrestua, u vetëdorëzua të enjten! 8

🕔19:39, 29.Feb 2020

Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, i cili u arrestua mbrëmjen e së enjtes nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore në të paktën dy raste për të dënuar me burgim të përjetshëm, në këmbim të parave,

Lexo më shumë
Kongresi socialist po zgjedh 137 anëtarët e rinj të Asamblesë së PS-së, voton Rama!

Kongresi socialist po zgjedh 137 anëtarët e rinj të Asamblesë së PS-së, voton Rama! 7

🕔19:33, 29.Feb 2020

Prej pasdites së sotme 1500 delegatët e Kongresit të Partisë Socialiste po votojnë në 13 qendra në Pallatin e Kongreseve për 137 anëtarët e rinj të Asamblesë Kombëtare, e cila më pas do të zgjedhë edhe Kryesinë e re të

Lexo më shumë
Si e kuptoi dedektivi që Xhon ishte vrasësi i mikut të tij përmes avullit të dritares?

Si e kuptoi dedektivi që Xhon ishte vrasësi i mikut të tij përmes avullit të dritares? 4

🕔19:24, 29.Feb 2020

Ben u gjet i vdekur në studion e tij nga miku i ngushtë Xhon. Xhoni telefonoi policinë dhe u tha atyre se çfarë ndodhi. Ai tha: “Unë po ecja në shtëpinë e Benit dhe pashë dritën në dhomën e tij.

Lexo më shumë
Koronavirusi shkakton viktimën e 29, infektohen mbi 1100 persona

Koronavirusi shkakton viktimën e 29, infektohen mbi 1100 persona 0

🕔19:21, 29.Feb 2020

Ka shkuar në 29 numri i viktimave të shkaktuara nga koronavirusi. Ndërkohë sipas mediave italiane të paktën 1128 persona janë konfirmuar të infektuar nga ky virus, ndërsa bilanci përkeqësohet nga ora në orë për shkak të kontrolleve të shumta që

Lexo më shumë
Vuçiç para takimit me Pompeo: Nuk pres që amerikanët të ndryshojnë qëndrimin për Kosovën

Vuçiç para takimit me Pompeo: Nuk pres që amerikanët të ndryshojnë qëndrimin për Kosovën 4

🕔19:03, 29.Feb 2020

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç do të qëndrojë një një vizitë dy-ditore në SHBA, më 1 dhe 2 mars, ku do të takohet me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo, dhe do të ketë takime të tjera me zyrtarë të

Lexo më shumë
Arrestohet edhe administratori i pronave të Henri Çilit

Arrestohet edhe administratori i pronave të Henri Çilit 2

🕔18:44, 29.Feb 2020

Shkon në 29 numri i të arrestuarve për dosjen ku u prangos edhe botuesi e pronari i UET-së Henri Çili. Sot është arrestuar Betim Shkupi, i cili është administrator i “European Education Initiative Holding”, që kontrollon 100% aksionet e Universitetit Europian

Lexo më shumë
Ndryshimet në Statutin e PS, kryetarët e Bashkive dhe Këshillave të Qarqeve në Asamblenë Kombëtare

Ndryshimet në Statutin e PS, kryetarët e Bashkive dhe Këshillave të Qarqeve në Asamblenë Kombëtare 0

🕔18:37, 29.Feb 2020

Gjatë ditës së sotme janë zhvilluar punimet e Kongresit të Partisë Socialiste. Një nga pikat e rendit të ditës në Kongres ishin disa ndryshime në Statutin e Partisë, mes të tjerave edhe përbërja e Asamblesë Kombëtare. Erion Veliaj dhe kryetarët

Lexo më shumë
Gazetari ironizon deklaratën e Ramës në Kongresin e PS

Gazetari ironizon deklaratën e Ramës në Kongresin e PS 2

🕔18:27, 29.Feb 2020

Gazetari Dritan Hila, i njohur si një nga mbështetësit më fanatikë të Ramës, ka ironizuar deklaratat e këtij të fundit në kongresin e PS. Rama kërcënoi (për të disatën herë gjatë këtyre viteve qeverisje) se nuk do të tolerohen më

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim

Njoftim