15 shkurt 2020

15 shkurt 2020 9 Updated

🕔02:00, 15.Feb 2020 Lexo më shumë
Horoskopi, 15 shkurt 2020

Horoskopi, 15 shkurt 2020 0 Updated

🕔01:00, 15.Feb 2020

Dashi Keni kohë në dispozicion për të reflektuar e për t’u përgatitur për një periudhë mjaft intensive, nëse doni që të realizoni idetë tuaja. Kujdes, sepse Marsi në shenjë sjell shumë pështjellim.   Demi Duket se Mërkuri do të bëjë

Lexo më shumë
4 shtetet më të lumtur në BE

4 shtetet më të lumtur në BE 0

🕔23:55, 14.Feb 2020

Nëse jetoni në Finlandë, Belgjikë, Holandë apo Austri, përgjigjja e këtyre pyetjeve me shumë gjasa është “po”, sipas një anketimi të kohëve të fundit. Pavarësisht rritjes së populizmit, problemeve të emigracionit, protestave dhe mosmarrëveshjeve politike në pjesë të mëdha të

Lexo më shumë
RADIKALE / Ministria e Shëndetësisë paraqet maskën e dyfishtë anti-epidemi, kundër sulmeve pas shpine

RADIKALE / Ministria e Shëndetësisë paraqet maskën e dyfishtë anti-epidemi, kundër sulmeve pas shpine 2

🕔23:45, 14.Feb 2020

TIRANA – Ministria e Shëndetësisë ka ndërmarrë një fushatë të fuqishme sensibilizimi kundër coronavirusit, me protagoniste vetë kreun e dikasterit Omerta Ganastirliu. Zonja Omerta doli dje në një konferencë për shtyp, duke i bërë thirrje gjithë popullatës, por sidomos fëmijëve

Lexo më shumë
Autoriteti i Konkurencës hap hetim ndaj kompanive celulare, pezullon rritjen e çmimeve

Autoriteti i Konkurencës hap hetim ndaj kompanive celulare, pezullon rritjen e çmimeve 1

🕔22:57, 14.Feb 2020

Autoriteti i Konkurencës njoftoi nisjen e një hetimi për tre kompanitë celulare në vend dhe urdhëroi pezullimin e ndryshimit të çmimeve të paketave standarde pas dyshimeve për “marrëveshje të ndaluar”.   Në dy vendime të marra njëri pas tjetrit të

Lexo më shumë
Pakti i Mynihut është nul

Pakti i Mynihut është nul 13

🕔22:42, 14.Feb 2020

I dërguari special i Presidentit amerikan, Donald Trump, Richard Grenell, shpallimsot arritjen e disa marrëveshjeve të reja mes Serbisë dhe Kosovës. Sipas tij këto u bënë të mundura falë direktivave të presidentit. Mirëpo kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka shpallur

Lexo më shumë
Tragjedia në familjen Tola, flet e afërmja: Ç’ne nga gazi, ato ngroheshin me dru, janë të këputur

Tragjedia në familjen Tola, flet e afërmja: Ç’ne nga gazi, ato ngroheshin me dru, janë të këputur 0

🕔20:59, 14.Feb 2020

Një e afërme e familjes Tola ka folur për ngjarjen e rëndë që ndodhi ditën e sotme në Bulqizë, kur nëna së bashku me dy fëmijët e saj u gjetën të pajetë brenda banesës së tyre. Nusja e dajës së

Lexo më shumë
Zi në familjen Berisha për Ditën e Shën Valentinit! Ish-kryeministri humb njeriun e shtrenjtë: U ndanë rrugët por jo zemrat tona

Zi në familjen Berisha për Ditën e Shën Valentinit! Ish-kryeministri humb njeriun e shtrenjtë: U ndanë rrugët por jo zemrat tona 15

🕔20:43, 14.Feb 2020

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përcjellë për në banesën e fundit djalin e xhaxhait, Sulejman Berisha. Në një status në rrjetet sociale, Berisha ka shkruar fjatë të ndjera për kushëririn e tij, i cili në ditën e të dashuruarve, sot më

Lexo më shumë
Dhunë dhe sulm seksual ndaj dy grave/ Dënohet me 13 vite burg shqiptari në Angli (Emri +Foto)

Dhunë dhe sulm seksual ndaj dy grave/ Dënohet me 13 vite burg shqiptari në Angli (Emri +Foto) 0

🕔20:38, 14.Feb 2020

Bushati u shpall fajtor për katër akuza për përdhunim, dy akuza sulmi me depërtim dhe një akuzë sulmi seksual. Ai u burgos për gjithsej 13 vjet dhe do të deportohet në Shqipërinë e tij të lindjes pas përfundimit të dënimit

Lexo më shumë
UEFA përjashton nga çdo kompeticion europian Manchester City-n

UEFA përjashton nga çdo kompeticion europian Manchester City-n 0

🕔19:57, 14.Feb 2020

Një lajm tronditës për futbollin europian sapo është shpallur nga UEFA. Kampionët në fuqi të Premier League, Manchester City, janë përjashtuar nga çdo kompeticion europian për dy sezone, atë 2020-2021 dhe 2021-2022. City i drejtuar nga Guardiola është gjobitur edhe

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim

Njoftim