01 gusht 2020

01 gusht 2020 4

🕔23:28, 31.Jul 2020 Lexo më shumë
Horoskopi, 01 gusht 2020

Horoskopi, 01 gusht 2020 0

🕔23:25, 31.Jul 2020

Dashi Pak realizëm ju duhet për të zgjidhur me ide gjeniale probleme dhe ndërlikime. Hyrje të mundshme të parave do ta bëjnë më të konsistente dhe më të qëndrueshme situatën financiare. Demi Me Hënën në shenjë mund të ecni dhe

Lexo më shumë
Dy shqiptarë dhe një kinez / Bisedë mbi reformat që e kthyen Kinën në superfuqi. Ku gaboi Enver Hoxha, çfarë i mungon politikës shqiptare prej 30 vjetësh

Dy shqiptarë dhe një kinez / Bisedë mbi reformat që e kthyen Kinën në superfuqi. Ku gaboi Enver Hoxha, çfarë i mungon politikës shqiptare prej 30 vjetësh 56

🕔21:29, 31.Jul 2020

Nga Servet Pëllumbi Në politikë asgjë nuk ndodh rastësisht. Në se ndodh diçka, kjo kështu ka qenë menduar – F. Ruzvelt Biseda e lirë në kafe “Niagara” me Vanin, ish-korrespondentin e HSINHUA-së në Shqipëri (emri i plotë Wang Hongçi) dhe

Lexo më shumë
Ekskluzive DITA / Bugajski: Rënia drastike në sondazhe, a do të vendosë Trump të nxisë konfliktet urbane në mënyrë që të rizgjidhet?

Ekskluzive DITA / Bugajski: Rënia drastike në sondazhe, a do të vendosë Trump të nxisë konfliktet urbane në mënyrë që të rizgjidhet? 4

🕔21:09, 31.Jul 2020

Nga Janusz Bugajski Me mbështetjen ndaj Donald Trump në rënie sipas sondazheve të opinionit publik, Presidenti mund të vendosë të nxisë konfliktet urbane në mënyrë që të rizgjidhet. Zgjedhjet presidenciale në SHBA janë vetëm pas tre muajsh dhe Shtëpia e

Lexo më shumë
Elbasan/ Makina del nga rruga dhe përfundon në hekurudhë, 2 të plagosur

Elbasan/ Makina del nga rruga dhe përfundon në hekurudhë, 2 të plagosur

🕔19:46, 31.Jul 2020

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e sotme në Elbasan. Një makinë e cila po udhëtonte në aksin Elbasan-Fushë-Labinot, ka dalë nga rruga, duke përfunduar në hekurudhë. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona. Ata janë dërguar

Lexo më shumë
I infektuar me COVID, pacienti largohet nga spitali për të shkuar në dasmë

I infektuar me COVID, pacienti largohet nga spitali për të shkuar në dasmë

🕔19:38, 31.Jul 2020

Një ngjarje krejtësisht absurde, krejtësisht e pazakontë është regjistruar në Kosovë. T eksa pandemia e COVID-19 po merr në mënyrë të pamëshirshme mijëra jetë njerëzish, ka edhe nga ata qytetarë krejtësisht të papërgjegjshëm që bëhen shkaktarë për infektimin e të

Lexo më shumë
Kosova në listën e kuqe/ Nga java e ardhshme qytetarët që kthehen në Gjermani duhet të kenë test për COVID-19

Kosova në listën e kuqe/ Nga java e ardhshme qytetarët që kthehen në Gjermani duhet të kenë test për COVID-19

🕔19:28, 31.Jul 2020

Ambasada e Kosovës në Gjermani u ka bërë thirrje të gjithë atyre që kanë kaluar apo po kalojnë pushimet në Kosovë që t’i kenë parasysh udhëzimet e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës. Përmesë një postimi në faqen zyrtare

Lexo më shumë
E premte tragjike në vend, 4 persona u mbytën në një ditë në lumenj, mes tyre dy fëmijë

E premte tragjike në vend, 4 persona u mbytën në një ditë në lumenj, mes tyre dy fëmijë 1

🕔19:14, 31.Jul 2020

Duhet të ishte ditë feste dhe e gëzuar, por kjo e premte u kthye në tragjedi për katër familje që humbën të afërmit e tyre. Katër persona janë mbytur në lumenjtë të ndryshëm gjatë 24 orëve të fundit në vendin

Lexo më shumë
Dëshmia e vajzës së abuzuar: Bill Clinton ka qenë në ishullin e orgjive të miliarderit Jeffrey Epstein

Dëshmia e vajzës së abuzuar: Bill Clinton ka qenë në ishullin e orgjive të miliarderit Jeffrey Epstein 7

🕔18:50, 31.Jul 2020

Bill Clinton ka qëndruar në vilën e Jeffrey Epstein, në ishullin privat në Karaibe, të miliarderit pedofil, sepse “i kishte një borxh”… Kështu thuhet në një dëshmi të dhënë para 9 vitesh, por të publikuar vetëm të enjten në gjykatë,

Lexo më shumë
SHBA-Rusi nisin bashkëpunimin për koronavirusin

SHBA-Rusi nisin bashkëpunimin për koronavirusin 0

🕔18:36, 31.Jul 2020

Shkencëtarët amerikanë dhe ata rusë do të bashkëpunojnë me njëri-tjetrin për kërkimin e kurave për koronavirusin. Presidenti i Akademisë së Shkencave të Rusisë, Alexander Sergeev dhe Kreu i Akademisë së Shkencave të SHBA-së, Marcia McNatt, kanë nënshkruar një protokoll mbi

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim

Njoftim