Përplasi për vdekje këmbësorin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 22-vjeçari në Pogradec

Përplasi për vdekje këmbësorin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 22-vjeçari në Pogradec 0

🕔08:17, 25.Jan 2021

Policia e Pogradecit ka identifikuar dhe arrestuar drejtuesin e mjetit, i cili mbrëmjen e djeshme, pasi aksidentoi me pasojë vdekjen një shtetas në fshatin Buçimas, u largua nga vendngjarja. Njoftimi i policise: Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në DVP

Lexo më shumë
25 janar 2021

25 janar 2021 0

🕔00:37, 25.Jan 2021 Lexo më shumë
Horoskopi, 25 janar 2021

Horoskopi, 25 janar 2021 0

🕔00:32, 25.Jan 2021

Dashi : Gjatë pjesës së parë të ditës do të keni në krahun tuaj Hënën e cila do t’ju mbështesë në shumë drejtime. Zgjuarsia juaj përsa i përket zgjidhjes së problemeve do të jetë prezente dhe do t’ju bëjë që

Lexo më shumë
“Urgjente”, Bashkia e Vlorës njoftim të rëndësishëm për qytetarët: Shmangni të gjitha lëvizjet me automjete

“Urgjente”, Bashkia e Vlorës njoftim të rëndësishëm për qytetarët: Shmangni të gjitha lëvizjet me automjete 6

🕔19:56, 24.Jan 2021

Bashkia e Vlorës, mbrëmjen e sotme ka njoftuar qytetarët për atë që pritet që të ndodhë për shkak të reshjeve të shumta, ndërsa u kërkon që të kenë kujdes maksimal. “Te nderuar qytetare! Reshjet e shiut do të intensifikohen gjatë

Lexo më shumë
Pandemia, ekspertët: Personat e vaksinuar mund ta përhapin koronavirusin

Pandemia, ekspertët: Personat e vaksinuar mund ta përhapin koronavirusin 0

🕔19:30, 24.Jan 2021

Njerëzit që janë vaksinuar kundër koronavirusit mund të bartin virusin te të tjerët andaj duhet të vazhdojnë të respektojnë rregullat e izolimit, ka thënë zëvendës-shefi mjekësor në Britani të Madhe, Jonathan Van-Tam. Në një shkrim në Sunday Telegraph, ai ka

Lexo më shumë
Aksident në Rogozhinë, ambulanca përplaset me makinën, plagosen katër persona

Aksident në Rogozhinë, ambulanca përplaset me makinën, plagosen katër persona 0

🕔19:14, 24.Jan 2021

Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur ‘’Bishti i Zhurit’’ në Rrogozhinë. Raportohet se është përplasur autoambulanca e Fierit  dhe nga aksidenti janë plagosur personat që udhëtonin brenda në ambulancë, dhe dyshohet për katër. Burime bëjnë me dije se

Lexo më shumë
Nisma më e re kushtuar leximit, Kushi: Nisma do të shërbejë për t’i kushtuar rëndësi më të madhe identitetit tonë

Nisma më e re kushtuar leximit, Kushi: Nisma do të shërbejë për t’i kushtuar rëndësi më të madhe identitetit tonë 2

🕔18:53, 24.Jan 2021

Ministrja e Arsimit Evis Kushi njofton nismën më të re kushtuar leximit dhe sipas ministres tashmë çdo të premte do të zhvillohet aktiviteti i quajtur “e premtja e leximit” me qëllim sensibilizimin e mëtejshëm të leximit. Kushi shprehet se kjo

Lexo më shumë
‘Ata u grindën për hotelin dhe për një Fiat Panda’, botuesi italo-shqiptar lexon ‘dosjen e përgjimeve’ dhe ngre dyshime: ‘Mafiozë të Ndrangheta-s’ apo mburravecë ordinerë?

‘Ata u grindën për hotelin dhe për një Fiat Panda’, botuesi italo-shqiptar lexon ‘dosjen e përgjimeve’ dhe ngre dyshime: ‘Mafiozë të Ndrangheta-s’ apo mburravecë ordinerë? 18

🕔18:33, 24.Jan 2021

  A ka vërtetë vepra kompromentuese në atë që media kryesisht pranë opozitës e paraqet si skandal që provon lidhje të pushtetarëve shqiptarë me Ndraghetan etj? Për ti dhënë përgjigje kësaj duhen lexuar fillimisht dy dosjet e plota të prokurës

Lexo më shumë
EMRI: Atentat në Durrës, qëllohet me armë 32-vjeçari sapo zbriti nga makina e tij. Vdes në spital, arratiset autori, policia po e kërkon në çdo cep

EMRI: Atentat në Durrës, qëllohet me armë 32-vjeçari sapo zbriti nga makina e tij. Vdes në spital, arratiset autori, policia po e kërkon në çdo cep 4

🕔18:14, 24.Jan 2021

Pasditen e sotme, policia njofton se një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në lagjen numër 16 në Durrës ku një 32-vjeçar është qëlluar me armë zjarri në këmbë. Burime bëjnë me dije se i vrarë ka mbetur Jetmir Bregu i

Lexo më shumë
Koronavirusi, regjistrohen 24 viktima dhe 334 raste të reja në Greqi në 24 orët e fundit

Koronavirusi, regjistrohen 24 viktima dhe 334 raste të reja në Greqi në 24 orët e fundit 0

🕔17:58, 24.Jan 2021

Në Greqi, gjatë 24 orëve të fundit, raportohet se 24 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë bën me dije gjithashtu se kanë rezultuar pozitivë 334 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të rasteve në 151 980

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim

Njoftim