“Privilegje që mbledhin në Kuvend grenzat e gabuara”, ja përfitimet marramendëse të deputetëve: Nga pasaporta diplomatike deri te pensioni suplementar

“Privilegje që mbledhin në Kuvend grenzat e gabuara”, ja përfitimet marramendëse të deputetëve: Nga pasaporta diplomatike deri te pensioni suplementar 0

🕔09:14, 14.Apr 2021

Ajo që e bën të duket në kufinjtë e abuzimit këtë të drejtë të mbështetur në ligj është fakti se shpeshherë ka një disnivel të madh mes të mirave që marrin dhe nivelit të përfaqësimit në Parlament. Majlinda Halilaj, deputetja

Lexo më shumë
EMRAT: Plagosja e trefishtë në Mamurras, arrestohen 4 persona, mes tyre polici i patrullës që qëlloi kolegët

EMRAT: Plagosja e trefishtë në Mamurras, arrestohen 4 persona, mes tyre polici i patrullës që qëlloi kolegët 0

🕔09:00, 14.Apr 2021

Ditën e sotme janë arrestohen katër persona pas konfliktit që ndodhi dje në Mamurras, ku mbetën të plagosur tre persona, dy prej tyre policë. Në pranga ka përfunduar polici David Madani, pasi plagosi dy kolegët e tij nga pakujdesia. Po

Lexo më shumë
Rama për opozitën: Janë si kukulla ruse, hap Bashën të del Saliu! Si u çohet dhuratë shqiptarëve kjo pako me matrioshka?

Rama për opozitën: Janë si kukulla ruse, hap Bashën të del Saliu! Si u çohet dhuratë shqiptarëve kjo pako me matrioshka? 1

🕔08:42, 14.Apr 2021

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Përballë’, aty ku nuk qëndroi pa komentuar dhe kundërshtarët e tij politikë. Ai i krahasoi me kukullat ruse e tha se pakoja me matrioshka nuk duhet çuar në familjet

Lexo më shumë
Brukseli kërkon pasaportat e vaksinimit për COVID për të gjithë BE-në: Të jenë gati në qershor!

Brukseli kërkon pasaportat e vaksinimit për COVID për të gjithë BE-në: Të jenë gati në qershor! 0

🕔08:33, 14.Apr 2021

Brukseli kërkon që pasaportat e vaksinave të jenë funksionale në të gjithë Bashkimin Europian deri në fund të qershorit. Skema pilot do të nisë në fillim të qershorit, me synimin që i gjithë sistemi të funksionojë deri në 21 qershor,

Lexo më shumë
Reshje shiu në të gjithë vendin dhe dëborë në zonat malore, moti përmirësohet në mbrëmje

Reshje shiu në të gjithë vendin dhe dëborë në zonat malore, moti përmirësohet në mbrëmje 0

🕔08:24, 14.Apr 2021

Moti mbetet i paqëndrueshëm ditën e sotme, me reshje shiu kryesisht të dobëta, ndërsa dëbora kufizohet në terrenet malore mbi 1000 m lartësi, pasditja dhe mbrëmja lokalizojnë reshjet në veri dhe zonat kufitare lindore ku dëbora zbret në 800 m

Lexo më shumë
Qiell i “ngrysur” për këto shenja, ja kush do të jetë më me fat. Çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Qiell i “ngrysur” për këto shenja, ja kush do të jetë më me fat. Çfarë kanë parashikuar yjet për sot 0

🕔01:17, 14.Apr 2021

Dashi Edhe pse jeni nën ndikimin e Jupiterit, planetit të fatit të madh, sot nuk duhet të keni shumë iluzione, prandaj është më mirë të mbështeteni në aftësitë tuaja, se në ndihmën nga qielli. Demi Parashikohet një ditë pozitive, nën

Lexo më shumë
Adoleshenca e dytë/ Llastimi presidencial i Bamir Topit me rrënjë amerikane

Adoleshenca e dytë/ Llastimi presidencial i Bamir Topit me rrënjë amerikane 3

🕔00:52, 14.Apr 2021

Ish presidenti Bamir Topi gjatë një interviste zbuloi llastimin e tij i cili duket se burimin e ka në Amerikë. Ish-presidenti Bamir Topi ka rrëfyer takimin e tij me homologun amerikan Barack Obama. Në një intervistë në “Log”, Topi u

Lexo më shumë
Champions League/ PSG eleminon Bayernin duke u hakmarrë për finalen e 2020

Champions League/ PSG eleminon Bayernin duke u hakmarrë për finalen e 2020 0

🕔00:20, 14.Apr 2021

PSG është mundur, por ka siguruar një vend në gjysmëfinalet e Champions League. Bayern Munich ka shkuar shumë afër përmbysjes së madhe, por pa e arritur atë. Super ndeshja e luajtur në Parkun e Princave është fituar 1-0 nga gjermanët

Lexo më shumë
Basha flet në vetën e tretë: Ata (shqiptarët) në 25 prill të vendosin për fëmijët e tyre

Basha flet në vetën e tretë: Ata (shqiptarët) në 25 prill të vendosin për fëmijët e tyre 1

🕔00:08, 14.Apr 2021

Kreu i PD Lulzim Basha deklaroi sot se kryeministri Edi Rama dhe kupola drejtuese e PS janë përgjegjëse që Shqipëria ka ngelur në vend numëro. Në emisionin “Tempora” Basha tha se më 25 prill shqiptarët duhet të vendosin me votë

Lexo më shumë
14 prill 2021

14 prill 2021 1

🕔00:03, 14.Apr 2021 Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim