Reshje shiu në të gjithë vendin dhe dëborë në zonat malore, moti përmirësohet në mbrëmje

Reshje shiu në të gjithë vendin dhe dëborë në zonat malore, moti përmirësohet në mbrëmje 0

🕔08:24, 14.Apr 2021

Moti mbetet i paqëndrueshëm ditën e sotme, me reshje shiu kryesisht të dobëta, ndërsa dëbora kufizohet në terrenet malore mbi 1000 m lartësi, pasditja dhe mbrëmja lokalizojnë reshjet në veri dhe zonat kufitare lindore ku dëbora zbret në 800 m

Lexo më shumë
Qiell i “ngrysur” për këto shenja, ja kush do të jetë më me fat. Çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Qiell i “ngrysur” për këto shenja, ja kush do të jetë më me fat. Çfarë kanë parashikuar yjet për sot 0

🕔01:17, 14.Apr 2021

Dashi Edhe pse jeni nën ndikimin e Jupiterit, planetit të fatit të madh, sot nuk duhet të keni shumë iluzione, prandaj është më mirë të mbështeteni në aftësitë tuaja, se në ndihmën nga qielli. Demi Parashikohet një ditë pozitive, nën

Lexo më shumë
Adoleshenca e dytë/ Llastimi presidencial i Bamir Topit me rrënjë amerikane

Adoleshenca e dytë/ Llastimi presidencial i Bamir Topit me rrënjë amerikane 5

🕔00:52, 14.Apr 2021

Ish presidenti Bamir Topi gjatë një interviste zbuloi llastimin e tij i cili duket se burimin e ka në Amerikë. Ish-presidenti Bamir Topi ka rrëfyer takimin e tij me homologun amerikan Barack Obama. Në një intervistë në “Log”, Topi u

Lexo më shumë
Champions League/ PSG eleminon Bayernin duke u hakmarrë për finalen e 2020

Champions League/ PSG eleminon Bayernin duke u hakmarrë për finalen e 2020 0

🕔00:20, 14.Apr 2021

PSG është mundur, por ka siguruar një vend në gjysmëfinalet e Champions League. Bayern Munich ka shkuar shumë afër përmbysjes së madhe, por pa e arritur atë. Super ndeshja e luajtur në Parkun e Princave është fituar 1-0 nga gjermanët

Lexo më shumë
Basha flet në vetën e tretë: Ata (shqiptarët) në 25 prill të vendosin për fëmijët e tyre

Basha flet në vetën e tretë: Ata (shqiptarët) në 25 prill të vendosin për fëmijët e tyre 2

🕔00:08, 14.Apr 2021

Kreu i PD Lulzim Basha deklaroi sot se kryeministri Edi Rama dhe kupola drejtuese e PS janë përgjegjëse që Shqipëria ka ngelur në vend numëro. Në emisionin “Tempora” Basha tha se më 25 prill shqiptarët duhet të vendosin me votë

Lexo më shumë
14 prill 2021

14 prill 2021 1

🕔00:03, 14.Apr 2021 Lexo më shumë
“Ajo që u mungon? U mungon kurajo”. Kim flet për institucionet e reja të dala nga reforma në drejtësi dhe veçon SPAK-un: “Do t’ia vlejë, por tani është moment i vështirë”

“Ajo që u mungon? U mungon kurajo”. Kim flet për institucionet e reja të dala nga reforma në drejtësi dhe veçon SPAK-un: “Do t’ia vlejë, por tani është moment i vështirë” 17

🕔23:59, 13.Apr 2021

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim thotë se organet e drejtësisë në Shqipëri, përfshirë dhe SPAK, kanë në dispozicion informacion mbi listën e zezë që i ndalon hyrjen në SHBA, Tom Doshit, Vangjush Dakos dhe Adriatik Llallës nën akuzën

Lexo më shumë
Kandidimi i njerëzve të Albin Kurtit në Shqipëri në zgjedhjet e 25 prillit? Rama: Kalojmë pyetjen! Nuk kam asnjë koment. Kaloje pyetjen

Kandidimi i njerëzve të Albin Kurtit në Shqipëri në zgjedhjet e 25 prillit? Rama: Kalojmë pyetjen! Nuk kam asnjë koment. Kaloje pyetjen 11

🕔23:55, 13.Apr 2021

Edhe në daljen e tij të sotme para elbasanllinjve kryeministri Edi Rama u shpreh se e akuzojnë për arrogancë kur në fakt është vetëm kokëfortë dhe këmbëngulës. Por i ftuar në “Përballë”, Rama refuzoi të përgjigjej në një nga pyetjet

Lexo më shumë
Topalli, e gatshme të negociojë me PD dhe PS, por ka një kusht

Topalli, e gatshme të negociojë me PD dhe PS, por ka një kusht 6

🕔23:54, 13.Apr 2021

Faktor të rëndësishëm politik e sheh partinë e saj të re Jozefina Topalli. Sipas Topallit Lëvizja për Ndryshim do të ketë rol ndikues në formimin e qeverisë së re. Megjithatë, për këtë ajo ka një kusht, kryeministër nuk duhet të

Lexo më shumë
Përse e latë FRD? Topi zbulon se përgjigjen e kemi në kapitullin e fundit të librit që do botojë!

Përse e latë FRD? Topi zbulon se përgjigjen e kemi në kapitullin e fundit të librit që do botojë! 3

🕔23:33, 13.Apr 2021

Ish-presidenti, Bamir Topi nuk zgjodhi të tregojë detaje lidhur me largimin e tij nga “Fryma e Re Demokratike”. I ftuar në emisionin “Log”, ish-presidenti anashkaloi  këtë çështje, duke theksuar se së shpejti do të sjellë librin e tij ku do

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim