Nëse shkon me pushime në Serbi, merr një vaksinë falas! Si të aplikoni?

Nëse shkon me pushime në Serbi, merr një vaksinë falas! Si të aplikoni? 1

🕔18:11, 6.Apr 2021

Serbia ka zgjeruar aksesin për vaksinat falas për të gjithë shtetasit e saj. Por kjo jo vetëm për qytetartët serbë, por së fundmi qeveria ka ofruar vaksina falas edhe për turistët e huaj, të cilët zgjedhin Serbinë si destinacion turistik.

Lexo më shumë
Vaksinat po japin efekt në imunizim? MSH raporton ulje drastike të rasteve të reja me Covid: Nga 2334 testime, pozitivë rezultojnë 141 qytetarë. Humbin jetën 9 persona

Vaksinat po japin efekt në imunizim? MSH raporton ulje drastike të rasteve të reja me Covid: Nga 2334 testime, pozitivë rezultojnë 141 qytetarë. Humbin jetën 9 persona 3

🕔17:55, 6.Apr 2021

Ulen shifrat e rasteve me COVID-19 ne vendin tone. Ne 24 oret e fundit u regjistruan 141 raste të reja dhe 9 humbje jete. NJOFTIMI I MSH Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të

Lexo më shumë
Bill Gates është pronari më i madh i tokave në SHBA, ja sa sipërfaqe zotëron

Bill Gates është pronari më i madh i tokave në SHBA, ja sa sipërfaqe zotëron 2

🕔17:22, 6.Apr 2021

Bill Gates nuk ka qenë kurrë fermer. Atëherë, pse ‘Land Report’ e quajti atë “Fermeri Bill” këtë vit? Njeriu i tretë më i pasur në planet nuk ka lidhje aspak me punët e tokës, e aq më tepër të mbjellë

Lexo më shumë
Rama: Kosova po vuan pasojat e fushatës, edhe mbështetësit tanë duan të dalin në sheshe

Rama: Kosova po vuan pasojat e fushatës, edhe mbështetësit tanë duan të dalin në sheshe 4

🕔17:06, 6.Apr 2021

Nga Kolonja kryeministri Edi Rama ka kritikuar sërish Partinë Demokratike për grumbullimet në fushatë elektorale. Gjatë takimit me skuadrën e 25 prillit, Rama tha se Kosova është duke vuajtur aktualisht pasojat e fushatës elektorale me shumë grumbullime. Sipas kryeministrit, PS

Lexo më shumë
Vaksina, Tritan Kalo: Armë e fortë në duart tona për të shpëtuar jetë njerëzish, nuk e gëlltis dot lugën e politikës përçarëse. Mos bini pre e kurtheve

Vaksina, Tritan Kalo: Armë e fortë në duart tona për të shpëtuar jetë njerëzish, nuk e gëlltis dot lugën e politikës përçarëse. Mos bini pre e kurtheve 12

🕔16:55, 6.Apr 2021

Mjeku Tritan Kalo thotë se vaksinat janë një armë e fortë në duart tona për të shpëtuar jetë njerëzisht në kohë COVID-i. Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Kalo i referohet të gjitha vaksinave që po aplikohen në

Lexo më shumë
Para ndeshjes me Liverpool, lojtari kyç i Realit infektohet nga Covid, humb dhe El Clasico

Para ndeshjes me Liverpool, lojtari kyç i Realit infektohet nga Covid, humb dhe El Clasico 0

🕔16:38, 6.Apr 2021

Real Madrid do të duhet të përballet me Liverpoolin në ndeshjen e parë të çerekfinales së tyre të Ligës së Kampionëve sot në mbrëmje pa Raphael Varane, i cili ka dalë pozitiv për COVID-19. Duke qenë se Sergio Ramos është

Lexo më shumë
4500 policë janë vaksinuar deri më tani, Çuçi: S’ka pasur refuzime apo komplikacione

4500 policë janë vaksinuar deri më tani, Çuçi: S’ka pasur refuzime apo komplikacione 1

🕔16:21, 6.Apr 2021

Deri më tani janë vaksinuar rreth 4500 punonjës policie që janë vaksinuar. Nga Gjirokastra, ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është shprehur se vaksinimi i i uniformave blu pritet të përfundojë në të gjithë vendin brenda disa ditësh, teksa tha se

Lexo më shumë
Lajm i mirë për biznesin e vogël në Tiranë: Bashkia fal tarifën për hapësirën publike, shtyhen pagesat për taksat vendore. Ja kategoritë që përfitojnë

Lajm i mirë për biznesin e vogël në Tiranë: Bashkia fal tarifën për hapësirën publike, shtyhen pagesat për taksat vendore. Ja kategoritë që përfitojnë 11

🕔16:15, 6.Apr 2021

Bashkia e Tiranës ka vendosur që t’u vijë sërish në ndihmë bizneseve të vogla, të cilat janë prekur nga situata e krijuar prej pandemisë. Këshilli Bashkiak miratoi sot vendimin për përjashtimin nga pagesa e detyrimit të tarifës së zënies së

Lexo më shumë
Freza e zetorit i preu dy këmbët, 27-vjeçari nga Korça transportohet me urgjencë tek Trauma

Freza e zetorit i preu dy këmbët, 27-vjeçari nga Korça transportohet me urgjencë tek Trauma 0

🕔15:54, 6.Apr 2021

27-vjeçari i cili u aksidentua sot me zetor në Korçë po transportohet tek Trauma në Tiranë. Presa e zetorit i preu të dyja këmbët 27-vjeçarit në fshatin Porodinë dhe situata e tij paraqitet shumë e rëndë prej hemorragjisë. Ditën e

Lexo më shumë
Rama nga Kolonja telefonon Edona Bilalin e Shkodrës: Edhe bar do hamë po dy gishtat nuk i ulim. Ja si përgjigjet kandidatja

Rama nga Kolonja telefonon Edona Bilalin e Shkodrës: Edhe bar do hamë po dy gishtat nuk i ulim. Ja si përgjigjet kandidatja 9

🕔15:50, 6.Apr 2021

Kryeministri Edi Rama nga Kolonja ka telefonuar kryesuesen e Partisë Socialiste në qarkun e Shkodrës Edona Bilalin, të cilën e ka pyetur në lidhje me mbarëvajtjen e fushatës elektorale në qytetin verior. Bilali tha se çdo gjë po shkon mirë

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim