21 janari, Apeli rrëzon Fatos Skejën, fitoi gjyqin ndaj familjes së Hekuran Dedës

February 26, 2014 20:11

21 janari, Apeli rrëzon Fatos Skejën, fitoi gjyqin ndaj familjes së Hekuran Dedës

Gjykata e Apelit ka rrëzuar të mërkurën vendimin e gjykatës së shkallës së parë që i jepte të drejtë gardistit Fatos Skeja, në lidhje me rastin e 21 janarit 2011.

Sipas informacioneve të fundit, vendimi i rrëzuar është ai që konsideronte shpifje deklaratat e Ilmi Dedës, vëllait të viktimës së protestës së 21 janarit.

Ilmi Deda kishte deklaruar se pas vrasjes së të vëllait, gardisti Skeja i kishte ofruar para atij, në këmbim të një vizite të kryeministrit të atëhershëm Sali Berisha në shtëpinë e tij.

February 26, 2014 20:11
Komento

10 Komente

 1. Jozi February 26, 21:23

  NE SHQIPERI ESHT PER TU CUDITUR GJITHMON FITOJN PLERAT

  Reply to this comment
 2. kokpalari i 21 janarit February 26, 21:32

  Dy detaje shpejt e shpejt
  Shifni ket psikopatin Saliun si e mban trupin ne ecje.
  Vajti 1000 vjec dhe akoma nuk di te eci drejt
  E dyta, shif pak tipin afer Lulush pederastit
  Nje barkderr, simbol i hedonizmit, kultura qe mbizoteron ne gjithe shtresen militante nga bathorja ne majat e gjykatave shqiptare kur behet fjale per “partine” qe solli “pluralizmin”

  Reply to this comment
 3. Lexuesi. February 26, 21:48

  Çudi.Ajo qe nuk ka ndodhur kurre mund te ndodhe tani!Si ka mundesi, qe gjykata jone te jape drejtesi pa marre bekimin e shpellarit Salari dhe parate prej seksereve te tij?! Ky vendim duket se paralajmeron stuhi,kohe te keqe, me furtune e shi ne qiellin tone, sterre te zi.Shpellari yne Salari sheh ne enderr se kjo stuhi e rrezon dhe e merr rreshqanthi duke e perplasur ne qeli. Intteresante.Mund te ndodhe me te vertete apo eshte ne nje gjendje ireale, i mberthyer ne nje “astrapofobi”?! Siç e ka gatuar e gezofte fatin e tij!.

  Reply to this comment
 4. mustafa February 26, 22:09

  hhahahahah bravoa salo bravo luli tani ekeni rendin e ukraina 2 ne tirane

  Reply to this comment
 5. lulush baroni February 26, 22:42

  ju….. (DELETED) kld

  Reply to this comment
 6. tanino February 26, 23:24

  fitoni o vellezer fitoni se i hodhem votat kot?

  Reply to this comment
 7. Zeqo Kulufi February 27, 06:02

  Hajde tani ne koke te Tosit edhe per me thelle akoma. Per 21 janarin.

  Reply to this comment
 8. emi February 27, 06:25

  O edi rama do vesh dore nevdrejtesia ti apo do fillosh te na merzitesh dhe ti si ai qofte largu

  Reply to this comment
 9. Kanan February 27, 12:06

  I paudhi i ka lene shashkat dhe tani quhet sali tritoli .. prapa dy shperthimeve te djeshme fshihet dora e saliut dhe agron kuliqit te cilin pra dy muajsh e beri sekretar te grupit parlamentar te pd vetem per ta shpetuar nga arrestimi.. keta kane ne dore listen e njerzve me preqedent penal dhe qe u eshte bere njehere atentat .. dhe tritolin per here te dyte ua vene njerzit e paguar nga saliu per te mbjelle terror dhe panik ne popull .eshte me rendesi fakti se te du personave ne shperthimet e djeshme u eshte bere atentat para nje viti ,.. shikoni shperthimet qe do vijne me vone dhe beni lidhjen

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim