21 janari, Totozani: Qytetarët duan drejtësinë dhe të vërtetën

Redaksia Online February 8, 2013 11:53

21 janari, Totozani: Qytetarët duan drejtësinë dhe të vërtetën

“Nuk shprehemi mbi vendimet e gjykatës, jemi të interesuar të vendoset drejtësi, të dalë e vërteta. Ka pasur 4 të vrarë, familjarët e viktimave, të afërm të tyre, qytetarët, ne të gjithë duam të dimë kush është përgjegjësi apo përgjegjësit…”

Ky ka qenë komenti i Avokatit të Popullit Igli Totozani, i pyetur nga gazetarët sot gjatë një takimi në Shkodër mbi vendimin e gjykatës për 21 janarin. Totozani ndodhet në qytetin verior në kuadrin e takimeve në Zyrën Rajonale të AP në këtë qytet dhe eshte pyetur mbi kete ceshtje nga mediat lokale.

Redaksia Online February 8, 2013 11:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*