21 korrik 2017

July 21, 2017 02:10

21 korrik 2017

July 21, 2017 02:10
Komento

5 Komente

 1. A.GRAMSH July 21, 07:41

  OPOZITE APO ORGJI!?(3)
  Pazar aksham,Edvin arnaut provincial rufjan,Lulash budall shejtan!
  ————-
  Ne vend te hyrjes 27 vjet pa dalje
  Ish Shqiperija apo arnautistani ka 25 vjet qe digjet me regji te ‘persosra’ nga te huajt e me zjarrvenes kujslinge shqipetare nga serbi Neron Salija tek òami Medija duke perfunduar tek çobani Nano e deri tek simboli i korrupsionitLike florija .Te gjithe antishqipetare krriminele e kusare!

  Tere krriminelet e zagaret Muòat e gomaret nuk po bejne gje tjeter veòse prologun e nje vdekje te nje kombi filluar 27 vjet me pare duke i ngritur shtatoren ‘Skenderbeut te dyte’ serbit ZOGOLLI,hapjes se dyerve te parlamentit te krriminelit e kondrabandistit Leka ZOGOLLI ku ju perulen treshja tragjike BE NA ME-Berisha Nano Meta e pergatitja per tju bere monument se gjalli per here te pare ne histori ‘Skenderbeut te trete’ SERBIT apo NERONIT SALI!
  Ish Shqiperija tashme ka ngelur pa shqipetare me Fevzinj muxhahedine e zagare ndersa ajo pakeze ‘rini’ drogohet 27 vjet me perixoma ne JALE!!!!???

  Kush do jete OPOZITA qe jashte parlamentit do perfaqesoje 60 perqind te shqipetareve ,ajken e shqipetarizmes per ta shpene para drejtesise e hekurave kreret e krimit e korrupsionit qe 27 vjet jane ngujuar ne parlamentin e popullit e nuk ka ‘ZOT’ qe i nxjer!

  Kush do jete OPOZITA e 2.2 milion shqipetareve te RRETHOJE parlamentin e popullit ashtu si ne gjithe vendet e Botes si PRONE e tij e mos lejoje te hyjne brenda kreret e krimit e korrupsionit 27 vjet qe i bene GJEMEN ketij vendi e populli!?

  Kush do jete OPOZITA jashte parlamentit qe perfaqeson 60 perqind te shqipetareve te moralshem qe tu hapi SYTE 40 perqind te atyre qe votuan se edhe ne keto ‘ZGJEDHJE’ U TRADHETUAN!?

  Kush do jete OPOZITA e SHUMICES qe ti hapi syte PAKICES e ti thote qe 27 vjet jemi pa shtet pa 4 pushtetet pa ekonomi e me shume se gjysma e popullit ne arrati e 6 muaj paguajme KRRIMINELE me imunitet deputete te krimit e korrupsionit ministra e kryeministra kur tere zyrat e ANTISHTETIT ka 6 muaj BOSH se nuk mblidhen as per te bere ORGJI as ‘parlament’ e as QURRAVI’ duke u SHKERDHYER me njeri tjetrin neper JALE e duke u ruajtur edhe me POLICI!

  Kush OPOZITE do ti thote atij 20 PERQINDESHI qe votoi nje EDVIN qe ai ashtu si legjislaturen e me pareshme do te kete ne BARG NGJALEN e pa tretur per mekatin origjinal ne ‘Gjirin e Lalesit’ dhe nuk i del as nga goja e as nga bytha se nga njera ane ja terheq Salija e nga ana tjeter Like florija sipas ‘mesimeve’ qe marin nga Serbija dhe Ameriqija!?

  OPOZITE jashte parlamentit te ngreje shoqerine civile ne emer te shumices te karkoje urgjent reforme elektorale si ne KOHE lufte nga parlamenti i vjeter duke u shpallur gjendje e jashtezakoneshme e ti rikthehet pas 27 vjetesh parlamenti POPULLIT SHQIPETAR!Mos ka akoma idjote qe per ‘opozite’ quajne banden e Sales apo ate te JALES?????

  VETTING-u mashtrimi i radhes ose PAZAR AKSHAM midis Kulashit e Edvin qurrashit per ti dhene IMUNITET ne perjetesi krimit e korrupsionit politik e veòanerisht Salise e Like florise!….

  Vijon neser me batuten kaèps te ‘Edvin Bojaxhiut ‘Shqiperija qe duam’ por pa harruar ‘SHQIPERIJA QE 27 VJET PERDHUNUAM’!

  Reply to this comment
 2. A.GRAMSH July 21, 07:58

  OPOZITE APO ORGJI!?(3)
  Pazar aksham,Edvin arnaut provincial rufjan,Lulash budall shejtan!
  ————-
  Ne vend te hyrjes 27 vjet pa dalje
  Ish Shqiperija apo arnautistani ka 25 vjet qe digjet me regji te ‘persosra’ nga te huajt e me zjarrvenes kujslinge shqipetare nga serbi Neron Salija tek òami Medija duke perfunduar tek çobani Nano e deri tek simboli i korrupsionitLike florija .Te gjithe antishqipetare krriminele e kusare!

  Tere krriminelet e zagaret Muòat e gomaret nuk po bejne gje tjeter veçse EPILOGUN e nje vdekje te nje kombi filluar 27 vjet me pare duke i ngritur shtatoren ‘Skenderbeut te dyte’ ‘serbit’Ahmet ZOGOLLI,hapjes se dyerve te parlamentit te krriminelit e kondrabandistit Leka ZOGOLLI kur ngordhi e ku ju perulen treshja tragjike BE NA ME-Berisha Nano Meta e tere pergatitja per tju bere monument se gjalli per here te pare ne histori ‘Skenderbeut te trete’ SERBIT apo SALI NERONIT qe dogji Shqiperine!

  Ish Shqiperija tashme ka ngelur pa shqipetare zevendesuar me Fevzinj muxhahedine e zagare ndersa ajo pakeze ‘rini’ drogohet 27 vjet me perixoma ne JALE!!!!???Kaqe per ‘gjurmet tani le te vime tek ‘UQERIT’:

  Kush do jete OPOZITA qe jashte parlamentit do perfaqesoje 60 perqind te shqipetareve ,ajken e shqipetarizmes qe nuk voton krimin e korrupsionin 27 vjet per ta shpene para drejtesise e hekurave kreret e krimit e korrupsionit qe jane ngujuar ne parlamentin e popullit e nuk ka ‘ZOT’ qe i nxjerre!?

  Kush do jete OPOZITA e 2.2 milion shqipetareve te RRETHOJE parlamentin e popullit ashtu si ne gjithe vendet e Botes si edhe ne Greqi si PRONE e tij e mos lejoje te hyjne brenda kreret e krimit e korrupsionit 27 vjet qe i bene GJEMEN ketij vendi e populli!?

  Kush do jete OPOZITA jashte parlamentit qe perfaqeson 60 perqind te shqipetareve te moralshem qe tu hapi SYTE 40 perqind te atyre qe votuan se edhe ne keto ‘ZGJEDHJE’ U TRADHETUAN!?

  Kush do jete OPOZITA e SHUMICES qe ti hapi syte PAKICES e ti thote qe 27 vjet jemi pa shtet pa 4 pushtetet pa ekonomi e me shume se gjysma e popullit ne arrati e 6 muaj paguajme KRRIMINELE me imunitet deputete te krimit e korrupsionit ministra e kryeministra kur tere zyrat e ANTISHTETIT ka 6 muaj BOSH se nuk mblidhen as per te bere ORGJI as ‘parlament’ e as QURRAVI’ duke u SHKERDHYER me njeri tjetrin neper JALE e duke u ruajtur edhe me POLICI!

  Kush OPOZITE do ti thote atij 20 PERQINDESHI qe votoi nje EDVIN qe ai ashtu si legjislaturen e me pareshme do te kete ne BARK NGJALEN e pa tretur per mekatin origjinal ne ‘Gjirin e Lalesit’ dhe nuk i del as nga goja e as nga bytha se nga njera ane ja terheq Salija e nga ana tjeter Like florija sipas ‘mesimeve’ qe marin nga Serbija dhe Ameriqija!?

  OPOZITE jashte parlamentit te ngreje shoqerine civile ne emer te shumices te karkoje urgjent reforme elektorale si ne KOHE lufte nga parlamenti i vjeter duke u shpallur gjendje e jashtezakoneshme e ti rikthehet pas 27 vjetesh parlamenti POPULLIT SHQIPETAR!Mos ka akoma idjote qe per ‘opozite’ quajne banden e Sales apo ate te JALES qe vetem sa i shtojne jetegjatesine Rames me loja nuse dajash e orgjira ne parlamentin e popullit?????

  VETTING-u mashtrimi i radhes ose PAZAR AKSHAM midis Lulashit e Edvin qurrashit per ti dhene IMUNITET ne perjetesi krimit e korrupsionit politik e veçanerisht Salise e Like florise!….

  Vijon neser me batuten kaps te ‘Edvin Bojaxhiut ‘Shqiperija qe duam’ por pa harruar ‘SHQIPERIJA QE 27 VJET PERDHUNUAM’!

  Reply to this comment
 3. Fantazma Bismark July 21, 11:21

  DIZINFORMACION KRRIMINAL i paguar QE HEDH SHASHKA TYMUESE TE SHKUARES PER TE MOS PARE REALITETIN TRAGJIK TE SE TASHMES ÇEREKSHEKULLORE!

  Reply to this comment
 4. nipi i Avni Rustemit July 21, 13:02

  Per memedhene,per memedhene ….
  ‘Memedhe quhet toka ku me ka renur koka…

  Reply to this comment
 5. Alarmi S.O.S July 21, 13:14

  Strukturat e PS nese akoma egzistojne dhe te grupit parlamentar ‘socialist’ ne se ka ngelur akoma ndonje shqipetar i moralshem duhet te mblidhen urgjent dhe te kerkojne shpalljen e gjendjes se jashtezakoneshme ose te publikojne buletinin e gjendjes psiko fizike te nje kryeministri pa qeverri e as te vjeter e as i ri..ne gjendje tejet konfuze e te renduar

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*