22 nëntor 2012

November 22, 2012 01:21

22 nëntor 2012

November 22, 2012 01:21
Komento

2 Komente

  1. biomog November 22, 13:44

    ide e bukur kjo e vlores. ka mbledhur tre njerez me autoritet te forte moral: withers, kadare dhe haradinaj. Bravo Gjika

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?