23 gusht 2013

August 23, 2013 00:41

23 gusht 2013

August 23, 2013 00:41
Komento

1 Koment

  1. sadik malaj August 23, 10:06

    SEKSERI DHE SERVILI I NISHANIT DHE BERISHES ESHTE SPIUNI ARTAN HOXHA QE VETEM HENRI QILI JA KALON.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*