23 gusht 2013

August 23, 2013 00:41

23 gusht 2013

August 23, 2013 00:41
Komento

1 Koment

  1. sadik malaj August 23, 10:06

    SEKSERI DHE SERVILI I NISHANIT DHE BERISHES ESHTE SPIUNI ARTAN HOXHA QE VETEM HENRI QILI JA KALON.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin