23 gusht 2014

August 23, 2014 00:58

23 gusht 2014

August 23, 2014 00:58
Komento

3 Komente

 1. neroni August 23, 01:11

  Po na shkel me kembe dinjitetin kombetar ky Janullatosi. Ate e kemi me te shtrenjte se cdo personalitet sado i spikatur te jete ne cdo lemi te jetes, besimit e shkences……

  Reply to this comment
 2. cami August 23, 12:40

  sna prishi pune shume janullamuti sa kemi ne si ai ne shqiperi edhe neper pushtete qe si ze gjumi nate e dite per shkatrimin e shtetit tone. e nderuar gazeta Dita po doni per me pyet me shume per Janullatusin pjesni Krietarin e pdiu-se se ai ka shume informacin se perktheysin e janullatosit e mban me vete edhe krenohet biles ai ka filluar te behet e qam si ca e ca dhe ka filluar e ndien kauzen aq shume sa vete qan te janullatusi per ceshtjet shqiptare edhe ceshtjen qame se ashtu e do kriatari

  Reply to this comment
  • cami August 23, 12:42

   sna prishi pune shume janullamuti sa kemi ne si ai ne shqiperi edhe neper pushtete qe si ze gjumi nate e dite per shkatrimin e shtetit tone. e nderuar gazeta Dita po doni per me pyet me shume per Janullatusin pjesni Krietarin e pdiu-se se ai ka shume informacin se perktheysin e janullatosit e mban me vete edhe krenohet biles ai ka filluar te behet e qam si ca e ca dhe ka filluar e ndien kauzen aq shume sa vete qan te janullatusi per ceshtjet shqiptare edhe ceshtjen qame se ashtu e do kriatari

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*