23 janar 2013

January 23, 2013 02:21

23 janar 2013

January 23, 2013 02:21
Komento

2 Komente

  1. librealbedrio January 23, 08:52

    Kopertina juaj me e bukur, “DITA”!!!

    Reply to this comment
  2. L.Itali January 23, 19:48

    Faqja juaj e parë më impresionuesja dhe me e mira në gjithë kete shtyp të varfër!Ju mungon komenti i ditës rreth krizës botrore,mendoj…vendosni dukurine me thelbesore botrore me koment,analize si”La repubblica”dhe besoj se do keni sukses…Shpejt mund t’ju postojme nga Italia edhe ne ndonjë koment!…Suksese te merituara!..Ne Vlore dje,në oren 10 nuk kishte me “Dita”provoni te hiqni ku nuk shitet dhe t’i coni atje ku kërkohet!Disa kjoska ne qender te Beratit mbarojnë shitjet shpejt!Edhe ketu e Kucove dicka me shumë!Respekte!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim