24 dhjetor 2014

December 24, 2014 01:31

24 dhjetor 2014

December 24, 2014 01:31
Komento

3 Komente

 1. beni December 24, 08:36

  Nuk kuptohet cfare vejne keta…be vend qe te marrin te pandehur kriminelin Berisha dhe gjithe horrat e tij qe jane shkelur ligjet…jeti i plotesojne kushtet derrave.

  Reply to this comment
 2. faro December 24, 09:50

  Respekte per karikaturistin e papare te Drites! Ne fakt ne prapanice i takonte te ishte fytyra e perfaqesuesit te Europes POR ! Kujt ia mban te ironizoje ZEUSIN, te ciln Edi nuk eshte kaq budalla sa ta kundershtoje! Europa eshte zgjidhja e vetme e nje shteti kaq te vogel sic eshte katandisur sot Shqiperia pellazgjike.

  Reply to this comment
 3. avrizuja December 24, 10:10

  KUJT I PLAS PER VOTAT, E RENDESISHME ESHTE KUSH I NUMERON DHE I KOMANDON ATO!

  Josif Stalin

  NESE POPULLI NUK E RUAN DEMOKRACINE DHE FLE VIJNE TIRANET QE U HEDHIN ZINXHIRA GJUMASHEVE NE EMER TE ZOTAVE!

  Volter (Voltaire)

  ZGJEDHJET JANE SI MARTESAT: CDO HERE KUSH SHIKOJME DHENDERIN PYESIM VETEN PSE NUSJA E KA ZGJEDHUR NJE SHEMTIRE TE TILLE!

  Thomas Jefferson

  VOTAT JANE BESIMI QE KA POPULLI TEK PARTIA

  Enver Hoxha

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*