24 mars 2014

March 24, 2014 03:24

24 mars 2014

March 24, 2014 03:24
Komento

3 Komente

 1. Sandri March 24, 09:01

  O Drita, mos keni dashur te thoni “Kur te bjere rrufeja ne Qipro”?
  Sepse,”kur te bie” … sikur nuk eshte tamam siç duhet.

  Reply to this comment
 2. edi March 24, 10:41

  Vetem fjale jane shkruajtur dhe po shkruhen qe tashme kane kaluar ne deshira per te qene ashtu nga ato qe i shkruajne apo kane marre pushtetin. Vetem me keto fjale. Kemi ndigjuar per 8-te vjet vetem fjale e asnje nje vleresim konkrek nuk eshte realizuar mbi pasurine e femijeve te tij apo te politikaneve te tjere te PD, pas largimit te tyre nga ekzekutivi. Nese do ishin te verteta, burgjet duhet te ishin plot dhe gjykatat duhet te gelonin nga çeshtjet e abuzimeve dhe korrupsionit. Cfare nuk u tha dhe per Fazllicin, e tashme ai eshte pjese e ndertimit kapitalist te Shqiperise… .ejt….. Kjo qe po ndodh eshte shume e lodhshme dhe e pakuptimite. Nese behet per politike, vazhdoni. Nese e beni per te ngushelluar njerzit, nuk po e arrini qellimit.

  Reply to this comment
 3. Horri i Bulevardit March 24, 12:28

  Qipro, ishujt Kajman dhe disa banka ne Bankok, Stamboll dhe ne Venezuaele, jane bankat ku familja Berisha e Basha me Bodet, kane fshehur miljardat e tyre.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?