24 nentor 2013

November 24, 2013 03:52

24 nentor 2013

November 24, 2013 03:52
Komento

2 Komente

  1. dritan November 24, 09:49

    O Arvizu, cila qendron nga ato qe ke bere e ke thene ti: Qe ke qare kur u vrane 4 shqiptar hallexhinj ne 21 janar nga Saliu, apo fakti qe pas ketij krimi e shpalle Saliun “Burre shteti”?

    Reply to this comment
  2. diti November 24, 12:10

    Kam nje dyshim ,ndaj sjelljes se ambasadorit ,per 21 janarin L; E justifikoj me gjuhen diplomatike qe te duhet te perdoresh , e kuptoj edhe momentin teper te elektrizuar ne ato momente dhe si rrjedhoj ,deri diku e kuptoj edhe shprehjen tende : BURRE SHTETI poooor kam “merak ” ose mere si te duash , tani qe do ikesh dhe qe e njohe mire mentalitetin ,formimin ,qendrimin e poilitikes shqiptare dhe e mbare popullit do te pyesja : Si e kupton dhe si e argumenton ,reagimin e popullit ,te gjitheb ne shqiptareve ,per fjalet e tua drejtuar Berishes BURRE SHTETI , dhe po te ktheheshe edhe njehere nga e para do e quaje prap BURRE SHTETI !?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*