25 janar 2013

January 25, 2013 02:24

25 janar 2013

January 25, 2013 02:24
Komento

7 Komente

 1. roja nates January 25, 02:36

  Hallall

  Reply to this comment
 2. kurrizo January 25, 02:38

  O njesha jA gjetet anen dhe ktij qoftexhiut 🙂 hahahaaa

  Reply to this comment
 3. saliu mbret per inat t komunistave January 25, 02:43

  Sh mir e paskeni qillu. Djalli qeka i kuq, pra edvin rama asht siq e din tan kosova

  Reply to this comment
  • gone labi January 25, 12:31

   O ti koqe kandari… Nuk ka me te kuq se Sali Berisha. Po ku di gjeti. Ti akoma nuk di te shkruash shqip. Shpellar legen

   Reply to this comment
 4. manastiri January 25, 12:33

  O gone nuk jan gjithe kosovaret si ky debili qe ka shkruar ketu me lart. Kta jane katundare kosove qe adhurojne Saliun vetem se ka emer turk. Mos bej gabimin qe bejn greket me katundaret e Shqiperise qe u ven atje emigrant dhe ata kujtojn se gjith sshqiptaret jan si ata. Nuk jan te gjith kosovaret katundar si keta kafshet qe mbrojn akoma nje qelbesir vrases shqiptareh si Saliu. Ka qytetar kosova kam njohur un plot te till, qe ia massin koken me spango Saliut Hashimit dhe kush i ka pjell keta bij kurvash

  Reply to this comment
 5. besart January 25, 12:34

  Ai qe i ben keto kopertinat tuaja eshte nje fenomen!!

  Reply to this comment
 6. isaku January 25, 12:52

  DELETED

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim