27 dhjetor 2017

December 27, 2017 02:00 Updated

27 dhjetor 2017

December 27, 2017 02:00 Updated
Komento

4 Komente

 1. A.GRAMSH December 27, 09:53

  ‘PESHQIT E MEDHENJ’?ME NJE PRILL(Pesce d’Aprile)!
  ‘Qielli hyjnor siper meje,ligjet e moralit brenda meje’Kant
  ———–
  Petjes 27 vjet me radhe se kur do ndeshkohet KRIMI e korrupsioni,kur do shkojne tere kreret e krimit para DREJTESISE e kreret e KLERIT òper mekatet ndaj ketij POPULLI para ‘gjyqeve inkujzicionit’ e PERENDISE si duket do ti jepet pergjigje ne NJE PRILL!?

  ‘Si duken bathet nuk do jene larg Pashket’!Zoti qe 27 vjet na ka harruar edhe si vend edhe si popull tashme ne ARRATI ka derguar ne keto troje nje Cuce Malesh’ nje katolike si profeti Izraelit YOSHUA,.Jozef,Krishti qe me frymen e shenjte edhe pse pa bekimin e KREREVE TE KRIMIT dhe krereve te KLERIT por me ndihmen e Zotit do beje 5 MREKULLI:

  1.-Me NJE PRILL do shpjere para DREJTESISE tere kryetaret e shtetit pa shtet e tere kryetaret e parlamentit pa parlament te shqipetareve per TRADHETI-HAJDUTERI-SHPERBERJE te nje populli te lashte!Do dergoje ne ‘gjyqet e inkujzicionit’ e te refehen para PERENDISE tere KRERET e KLERIT janullat,imamet hoxhallaret e xhihadistet si BASHKEPUNETORE ne KRIM qe kane bekuar 25 vjet kreret e krimit e Neron Saline e MALLKUAR popullin shqipetar te marre ARRATINE!

  2.-E derguara e Zotit me forcen e frymen e shenjte katolikja MARKU me NJE PRILL do dergoje para drejtesise tere ISHAT e ata qe jane veteemeruar ‘DEPUTETE’ si dishepuj te DJALLIT para DREJTESISE per tradheti e hajduteri dhe para gjyqeve te inkujzicionit tyere kreret e KLERIT janullat imamet e hoxhallaret si bashkepunetore ne KRIM e si mekatare para PERENDISE qe kane bekuar kreret e xhihadit Neron Saline e Like Florine e MALLKUAR femijet shqipetare marre si lypsare ARRATINE!

  3.-E derguara e ‘zotit’ pa miratimin e krerevre te KRIMIT e krereve te KLERIT do dergoje me NJE PRILL para DREJTESISE tere ish Kryeministra ministrafinancash ,governatore ,FullHane gazetare ,zagare e gomare qe 27 vjet kane VJEDHUR tere èpasurite e popullit shqipetar qe kane marre arratine e gjyqet e inkujzicionit tere krereve te KLERIT Janulla imame e hoxhallare qe 27 vjet kane PREDIKUAR:’Beni si them une e mos beni si bej une’ si te pa FE qe kane perdhunuar te 10 komandamentet e zotit duke bekuar kreret e KRIMIT e Sali Neronin e mallkuar SHQIPETARET qe nuk ka kush ti mbledhe si dikur Yoshua,Jozef Krishti izraelitet!

  4.-Me NJE PRILL e ‘derguara’ e zpotit do shpjere para DREJTESISE tere kreret e antisistemit gjyqesor avokate te KRIMIT ku do qe ndodhen brenda e jashte me ‘ndihmen e zotit’ prokurore,gjyqtare zagare gomare krriminele e antishqipetare qe kane kerkuar strehim politik bashke me pasurite JASHTE.Do shpjere para ‘gjyqeve te inkujzicionit’ kreret e KLERIT e xhihadit si bashkepunetore te KRIMIT te refehen para PERENDISE qe parate e MJERIMIT i kane ndare me kreret e KRIMIT nga Neron Salija tek Like florija nen thirrjet ani ZOT:Zoti e bekoft Shqipnine’ e shqipetaret arratine per te mbijetuar me prostitucion shitje organesh si SKLLEVER mallkuar nga Janullat imamet e kreret e xhihadit!

  5.-Me NJE PRILL ‘profetja’ e shqipetareve me forcen e frymen e shenjte te Zotit’ katolikja MARKU do beje ate qe beri KRISHTI para 2000 vjeteve do kerkoje te shkojne para DREJTESISE pilatet e pushtuesit e ketij populli e vendi :’Ambasadore’,’diplomate’xhihade Nue kalaj e Fazlliqe ‘burra shteti’ e ‘yje ne gjitje’ misionare te SHBA-ve e BE-se qe kane bashkepunuar 27 vjet me kreret e krimit e korrupsionit nga Neron Salijatek Medija-Like florija e tere alabakerija ndersa kreret e KLERIT para gjyqeve te inkujziocionit e te refehen para PERENDISE si te pa FE nga Janullt tek imamet e krete e xhihadit se NDERSA ne vitet ’70 te krishteret e pare ne perandorine Romake ‘akuzoheshin’ se ushqeheshin me MISH FEMIJESH kfreret e KLERIT fondamentalist nuk perben me nje SHPIFJE por realitet TRAGJIK:
  USHQEHEN 27 VJET ME MISH FEMIJESH SHQIPETARE’ DUKE I PERDORUR EDHE SI KAVJE PER PJESE KEMBIMI! ”Perendi!Ku je?Migjeni

  Reply to this comment
 2. MIGJENI December 27, 10:17

  ”Notojne xhamijat dhe kishat neper kujtimet tona,
  e lutjet pa kuptim e shije perplasen per muret e tyne
  dhe nga keto lutje zemra zotit ende s’ju thye,
  por vazhdoi te rrahe nder lodra dhe kumbona.”

  Reply to this comment
 3. Monika Kryezeza ish prostitute tani gazetare e shtetare December 27, 13:52

  Kanibalet muxhahedine e krere te isis,berisha Meta imamet e janullatasit jane me keq se kanibalet se ushqehen vertet me mish femijesh shqipetare si tyhote Gramsh por pasi i perdhunojne e io vrasin si koke palare…..zlot te befsha mutin qe vret e pret femije shqipetare te pa ngrene e iu8shqen me mishin e tyre saloisjane metoiste e socialSSalioste me bekimin e mjekerr cjepeve te Labvdrim Muaxherit e J A N U LL A T O S I T….

  Reply to this comment
 4. gjyqi i inkujzicionit dhe i Hages December 27, 19:34

  aNE TURREN E DRUVE EDHE KRERET E KRIMIT EDHE KRERET E KLERIT..Per krimet mostrupoze kunder shqipetareve !!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*