27 nentor 2014

November 27, 2014 01:33

27 nentor 2014

November 27, 2014 01:33
Komento

1 Koment

  1. Emigrant November 27, 04:19

    Ne kete kohe qe jetojme dhe ata qe e drejtojne (flas per presidencen e PD)eshte me i nderuar bashkepunetori i fashizmit dhe i nazizmit se ti permendesh emrin atij qe ka drejtuar luften K/nazizmit ne kualicion me SHBA Angline e Rusine.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?