28 janar 2015

January 28, 2015 01:57

28 janar 2015

January 28, 2015 01:57
Komento

1 Koment

 1. Apollo14 January 28, 03:03

  I zhgënjyer nga gazeta “Dita”!!!
  Çfarë gazetaria është kjo që u del në mbrojtje tregtarëve dhe harron të mbrojë të mirën e shoqërisë shqiptare?
  Çfarë po na duhet neve ankesa e tregtarëve të helikopterëve?
  As që na hyn në punë të dëgjojmë qarjet e atyre që nuk po fitojnë duke kapur ambasadorët.
  Ju si gazetarë duhet të pyesnit sesa ambulanca mund të blinim me 4 milion euro?!
  A na duhej ky helikopter apo na hynin në punë më shumë ambulanca?
  A ishte ky helikopter pjesë e marrëveshjes që solli helikopterët e ushtrisë apo u nënshkrua një marrëveshje e re?
  Këta janë pyetje që duheshin bërë dhe do të donim të kishim përgjigje.
  Gjithë ky debat që po bëni tregon se nuk jeni të ndershëm me atë se çfarë po ngrini si çështje.
  Që të kënaqen të gjithë le të hapi ministria një konkurs për ngjyrosjen e këtij helikopteri dhe secili të zbulojë fëmijërinë e tij!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?