28 shkurt 2018

February 28, 2018 02:00 Updated

28 shkurt 2018

February 28, 2018 02:00 Updated
Komento

4 Komente

 1. A.GRAMSH February 28, 11:22

  2018-TA?PAK DRITE!
  Goobels me i rrezikshem se Hitleri,Biberaj me i rrezikshem se Berisha se propogandoi krimet me mostruoze e çnjerezore ndaj shqipetareve!
  —————–
  Pake drite!Qe koke palaret pas 28 vjetesh qe ‘Na e ka marre ferra uraten’ te mos vazhdojne te terhiqen si gomaret me karroten tek hunda e te presin ZOTIN ti shpetoje nga Sali Neroni qe dogji shqiperine!JO!
  Edhe burgosja ne perjetesi e dhendurrit serb Sali nuk vihet drejtesi pa u hapur gjyqi nderkombetar ne Tirane Shkoder apo Vlore si dikur gjyqi i Norembergut per krime kunder njerezimit!

  Pak drite! Qe koke palaret te marin vesh mire se dhendurri serb ish doktori agjent qe u sherbente agjenteve te BLLOKUT vetem sa zbatonte URDHERAT e tere USTALLAREVE jashte qe propogandohej 25 vjet nga radio zhurma ‘Zeri i Ameriqise’ ne sherbim te antishqipetarizmes lobizmit Serbise e Greqise e qe drejtohej nga AGJENTI e antishqipetari me i rrezikshem Serbo-Zogolljan Elez Biberi me zedhenesat e tij Toptanasit FEV ZI e tere alabakerine e minoritareve ÇOBENJ Lubonjat,Ngjelat,Nanot,Pollot,Blushat e karabushat..!!
  Nder 128 bandat parti ka patur me shume dhe ka AGJENTE se sa shqipetare,xhihadiste gazidede klosa besnik Mustafara ,Preça,ÇUPA,FRROKA SE SA GOMARE!

  Pak drite !Qe koke palaret mos bien pre e nje lloj propogande qe po u Burgos Neron Salija apo do vdese nga ‘Perendija’ shpetuan shqipetaret dhe Shqiperija!JO!
  Sali Berisha si Neroni vetem sa ka zbatuar urdherat ndersa ‘ZJARRVENESIT’ jane tere kreret e XHIHADIT pa perjashtim nga Meksi i pare tek Nano me gruan e dyte,nga daj META simbol i korrupsionit tek tere krye Karet e shtetit pa shtet,kryeKaret e parlamentit pa parlament te shqipetareve por te krimit e korrupsionit tere MINISTRA financash e prokurore te pergjithshem avokate te krimit tere kryetare gjukatash e drejtore sherbimesh informative ne sherbim te Serbise,Greqise,xhihadit e pse jo Ameriqise nga Gazidedet tek KLOSAT qe 28 vjet bashke me FULLHANERINE ne zjarrin qe i vuri Shqiperise Neron Salija u ndrofen tere KRRIMINELET me imunitet e tere alabakerija perfshi dhe filozof Servetat Gjinushat e MILOT ….!
  Kush nga tere keta KRRIMINELE zjarrvenes te Shqiperise me urdher te NERON SALISE dha doreheqje ,denoncoi,vrau vehten apo u beri thirrje shqipetareve per REVOLUCION!
  Tere keta krriminele bashke me ZAGARET apo kamikazet e informacionit nuk eshte per tu òuditur qe ta akuzojne ‘IDHULLIN’ e tyre qe kane propoganduar 28 vjet SALI BERISHEN duke e kthyer rroten nga ‘KRYEDEMOKRAT’ ne KRYEKRIMINEL,nga ‘Burre shteti’ ne ‘Burre SHURRE’ perfshi dhe ‘gjeneralet’ me besnike ne krah te tij si LIKE FLORIRI Medija,Pollot e tere shurranjozet e ish Bllokut te udheheqjes!JO!Drejtesija dhe ligji ‘JANE TE BARABARTE PER TE GJITHE’ dhe bashke me SALI HITLERIN duhet te shkojne ne giotine tere kreret e krimit korrupsionit e per krimet mostruoze ndaj popullit shqipetar perfshi dhe ‘kolonelet’ fashiste te dizinformacionit qe propoganduan VDEKJEN-DJEGJEN-SHPERNGULJEN-GJENOCIDIN TITIST 28 vjet ndaj popullit SHQIPETAR sot ne SHPERBERJE i lene pa shtet pa pasuri pa prone pa siguri 100 perind i SHPRONESUAR lakuriq mes rrugeve!?

  P.S ‘revolucioni nuk eshte as nje pikture e as nje mbremje GALA(Si ato qe organizonin kreret e krimit e korrupsionit ne pallatin e brigatave midis krriminelit te burgosurit prokurorit Fullhanit presidentit e kryetarit te qeverrise’)po do sakrifica e mbi te gjitha te drejtohet nga INTELIGJENCA e propogandohet nga INFORMACIONI qe shqipetareve ju mungojne 28 vjet!?
  ISH AMBASADORET E SHBA-ve dhe tere ambasadoret e BE-OSBE kane qene 28 vjet ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit e pse jo te LOBIZMIT:SERBO-GREK-RUS! VETEM IDJOTET GOMARET DHE ‘KOKE PALARET’ nuk arrijne ta kuptojne se:’Ku e ka gjetur dhe ku e gjejne forcen SALIJA-MEDIJA-LIKE FLORIJA!
  Atje ku e kane gjetur parardhesit e tyre GEDAFI-BINLAN DEN-SADAMI e te tjere deri sa USTALLARET i shtrydhen si limon e nuk i duheshin me!?
  I DUHEN AKOMA AGJENTURAVE ULUR KEMBEKRYQ NE BATHORE 28 VJET :Salija-Medija-Servetet-milot-nanot-like florija kur tani ne kete vend TOKE E DJEGUR nuk ka me as Male kthyer ne gurore e as fusha pjellore kthyer ne KENETE!?
  ‘U DUHEN APO NUK U DUHEN ME’-Ky eshte problemi

  Sa ‘koke palare’ pas 28 vjetesh i puthin rrotat e makines BEJKER-it e sa japin jeten per doktorin e bllokut poliagjentin Berisha per te vrare njeri tjetrin,shqipetari shqipetarin!KY ESHTE PROBLEMI!

  Reply to this comment
 2. Shqipetar kanada February 28, 12:21

  SHQIPETAR 24 KARAD ME ZEMER,MENDJE NDRITUR QELIBAR ME TRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 3. L.H February 28, 12:35

  EDVIN!
  Qe je i pa pergjegjshem dhe ish ushtari ‘radikal’ i Sali Berishes kete e dine tere ballist Morinat por nuk mund te imagjinohet ne shekullin e 21-te qe keshilltaret te jene me idjote se gomaret qe nuk kuptojne qe:
  -Te te thone ti kerkosh nepermjet ‘shumices’ doreheqje presidentit simbol i korrupsionit daj Metes qe ta ka futur 5 vjet ngjalen!
  -Te te thone qe te besh nje terheqje ne kohe se nuk je ne gjendje te qeverrisesh nje vend pa shtet se ngele thjesht nje bojaxhi e nje shqipetar te drejtoje qeverrine e nje i mengjer PS!
  -Qe nuk ke mandat as te shumices se popullit e as te zgjedhesve te maresh vendime ne emer te shqipetareve e sidomos per Kufijte se do konsiderohesh tradhetar…..si tradhetove 2 here mandatin e popullit
  -Me lojerat nuse dajsh me kufijte detare ne nje vend pa shtet kur nje ‘president’ hajdut tall bythen me nje minister Bushat djalit te Sul Bushatit kunatit te shokut Hisni qe i sherbente serbi sali,nuk e autorizon te ngelen te besh o ti kerkosh likes doreheqje ,o te japesh doreheqje o Dit Miri te jape doreheqje. si minister i jashtem i shtetit te Bathores..!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 4. Monika Kryezeza esh prostitute tani gazetare e shtetare February 28, 15:54

  Po u hap llagemi sali do dalin tere minjte e gjirizit e agjenturave Ramiz Alija,klani kapo me shoqen Vito me kuneterit Xhelil Gjoni,Gaqo nesho,Sulejman Bushati e tre agjentet nga tos nano tek tos Lubonja,nga tak ngjela tek kuqo pollo e deri tek Andush Bushati qe e ka perdhunuar salija me gishta kur shoqeronte shokun Hisni ne paris me soj e sorollop:::::::::::::::’Ne Paris u mblodh UNO-ja ,fol Ever tu lumte goja……….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*