Presidenti i Maqedonisë pushon në Jalë

August 7, 2015 08:34

Presidenti i Maqedonisë pushon në Jalë

Presidenti i Maqedonisë, George Ivanov ka zgjedhur bregdetin shqiptar për të kaluar një javë pushime së bashku me familjen.

Ivanov ka preferuar të shijojë bukurinë e Jonit dhe relaksin që ofron plazhi i Jalës.

Ai është parë nga turistët të pushojë në hotelin “Folie”.

Jala në fakt, është një destinacion i preferuar për shumë zyrtarë të trevave shqiptare, por është hera e parë që kreu i një shteti zgjedh vendin tonë për pushime.

August 7, 2015 08:34
Komento

2 Komente

 1. ErMal August 7, 08:46

  Nuk eshte çudi per mua. Maqedonasit shajne greket, por ne mase i kalojne pushimet ne Greqi.

  Pushime te mbara Presidentit te Maqedonise, uroj te mbetet i kenaqur qe shume te tjere ta ndjekin nga pas duke frekuentuar rregullisht brigjet tona.

  Reply to this comment
 2. Santana pederasti August 7, 12:03

  Ky qe vret shqiptaret e Maqedonise…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*