29 dhjetor 2017

December 29, 2017 02:00 Updated

29 dhjetor 2017

December 29, 2017 02:00 Updated
Komento

9 Komente

 1. A.LINKOLN December 29, 11:01

  ‘Ashtu si nuk do te doja te isha nje SKLLAV,ashtu nuk do te doja te isha nje PADRON.Kjo shpreh idene time per DEMOKRACINE”

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 December 29, 13:36

   mëse e drejtë,por për fat të keq funksionon ndryshe!
   nuk do të doja të isha skllav,por do të më pëlqente të isha skllavopronar!!për këtë arsye jam skllav dhe ndihmoj skllavopronarin,që një ditë të bëhem dhe unë i tillë!!
   në 99.99% të rasteve,skllavi mbetet skllav!në atë 0.001%,pra kur skllavi bëhet skllavopronar,skllavopronari i vjetër e përdor si qetësues,si opium për tërë skllevërit e tjerë!!
   shikoni se dhe ju mund të bëhni skllavopronarë!!
   dhe masa amorfe,masa e trrullosur bie gjithnjë pre!!dhe masa e skllavëruar mbetet gjithnjë skllave!!
   skllave me ëndrra skllavopronari!!

   Reply to this comment
  • anticensurë25642654 January 3, 11:43

   anticensurë25642654
   mëse e drejtë,por për fat të keq funksionon ndryshe!
   nuk do të doja të isha skllav,por do të më pëlqente të isha skllavopronar!!për këtë arsye jam skllav dhe ndihmoj skllavopronarin,që një ditë të bëhem dhe unë i tillë!!
   në 99.99% të rasteve,skllavi mbetet skllav!në atë 0.001%,pra kur skllavi bëhet skllavopronar,skllavopronari i vjetër e përdor si qetësues,si opium për tërë skllevërit e tjerë!!
   shikoni se dhe ju mund të bëhni skllavopronarë!!
   dhe masa amorfe,masa e trrullosur bie gjithnjë pre!!dhe masa e skllavëruar mbetet gjithnjë skllave!!
   skllave me ëndrra skllavopronari!!
   Reply to this comment
   përse është hequr ky koment??

   Reply to this comment
 2. per memedhene......per memedhene December 29, 11:13

  Shqiperija dhe Amerika nuk jane dy lesbike e as malet fushat e gjetra ‘piellore’…
  Eshte nga nje ane shteti amerikan nga me te fuqishmit ne Bot dhe ish shteti shqipetar qe tani nuk egzison!
  Pyetja eshte vetem nji:
  Kur shteti amerikan Vrau sheikun miliarder ish mik-armikun Bin Lan Den pa asnje ‘justifikim’,kur shteti amerikan vari ne mes te Irakut ish mikun-armik Sadam Husein pa asnje fakt po mbi genjeshtra te armeve kimike.kur shteti amerikan nuk u mor vesh pse vrau Ge dafin pa asnje shkak e pa i dhene llogari askujt …Si nuk eshte ne gjendje te vare prej gjuhesh ne mes te Tifranes saline medine edvinet nanot e like florine qe dogjen sKipereine??????????????????????????

  Reply to this comment
 3. L.H December 29, 11:24

  moderator,do tju lutesha shkrimin e A.GRAMSH na e sillni si zakonisht ne kopertine Respekt!

  Reply to this comment
 4. Ilda Kanada December 29, 11:33

  o dita po ate shkrimin e gramsh ku na i kini fshehur nga frika sot andej nga komentet e truçkulurve e te corrofjepsurve apo te pa puneve &&&&&&&&?????

  Reply to this comment
 5. gjyqi i inkujzicionit dhe i Hages December 29, 13:06

  DUAM INFORMACION!MJAFT ME KRRIMINELE TE KORRUPTUAR ANMTISHQIPETARE:
  Berisha,.Nano,Berisha,Raison,Berisjha,Meta,Berisha,Biberaj,Berisha,Widhers, Berisha,Fazlliq,Berisha,Edvini,Berisha,Arvizu,Berisha Fevzi,Berisha,Lino-.Berisha Bushati,Berishja-Nano.Berisha Pollo,Berisha.Kapo,Berisha LU LU LU LU…KRRIMINELE E TE KORRUPTUAR!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 6. QInam QIrjo QIrjazi December 29, 13:32

  Kush i shkerdheu skipetaret
  te lkalojne HU me HU
  Gjithe Sadijet e Fazlliqat
  Kali i Xenit e shoku LU!

  Kush ambasador i Ameriqise
  Povoi naten pidhin e Lirise
  Raison serbi -amerikan
  diten ne krah teserb salise!

  Ke shkerdheu Arvizuja
  çdo dite vere ne Elbason
  gjithe filoserbet e grekofonet
  Sali blushat e pordhe me rigon

  tere keta ambasadoret
  qe me salen liken e pandelinjte
  ishin me te njejten grua baxhanak
  U RA INFARK MBI SHQIPETAR DAFLLAK

  Reply to this comment
 7. gjenerali Klark qires i Mones December 29, 13:42

  AMBASADORET AMERIKANE NE SHERBIM TE AGJENTURAVE SERBI-GREQI-RUSI -KORRUPSION-PASUR-!!!????
  Keta alabake kaubojsa nukl dine ku bije Amerika e klane gjetur Ameriken ne vendin me te varfer te Ballkanit….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*