29-vjeçarja tmerron kolegët e punës, pret damarët në sy të tyre

June 30, 2017 16:04

29-vjeçarja tmerron kolegët e punës, pret damarët në sy të tyre

 

Një 29-vjeçare ka tentuar t’i japë fund jetës së saj duke prerë damarët në ambientet e punës, duke tmerruar edhe kolektivin.

Në Shënvlash, një dite me parë, në ambientet e punës në një rrobaqepësi, shtetasja F.S, 29 vjeç ka tentuar të presë damarët e dorës, thane burimet e Policisë.

Sipas bluzave të bardha, pas mjekimit në spital ajo është larguar për në banesën e saj.

Nuk dihen shkaqet dhe rrethanat që e detyruan vajzën të ndërmerrte një akt të tillë.

Materialet i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Durrës, për vlerësim.

June 30, 2017 16:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?