3 KZAZ në Elbasan ndërpresin numërimin

June 26, 2017 11:37

3 KZAZ në Elbasan ndërpresin numërimin

Tre KZAZ-të në Elbasan do të ndërpresin numërimin për shkak se në qendrën e numërimit kanë hyrë persona të paautorizuar dhe se policia nuk po merr masa për këtë.

Ndërkohë policia e Elbasanit në një reagim zyrtar pezullon dy policë. Sapo të ndërpritet numërimi do të marrë masa për nxjerrjen jashtë të personave të pautorizuar.

June 26, 2017 11:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim