30 janar 2015

January 30, 2015 01:50

30 janar 2015

January 30, 2015 01:50
Komento

2 Komente

  1. preng pjetri January 30, 02:46

    Miremengjesi dita dhe ju miqt e mij !

    Reply to this comment
  2. E vertete January 30, 11:36

    Loje e madhe kjo me pozitra dhe opozitra. Do mjaftonte vetem nje bashki per gjithe Shqiperine nese do funksiononte si duhet. Sesa dhjetra qeverira qe i lene vendin njera-tjetres duke ja hedhur pergjegjesine njera-tjetres.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*