30 shtator 2013

September 29, 2013 23:43

30 shtator 2013

September 29, 2013 23:43
Komento

4 Komente

 1. sali berisha September 30, 00:08

  t e k a pagu edvini, popo ma ka than visho ajazi perpara sb

  Reply to this comment
 2. amerika e pabes September 30, 07:22

  dhe ky papa spiun i sigurimit del e flet tani ku dikur i thurte lavde nje spiuni te sigurimit dhe antishqoptari si sali berisha pse sfoli ateher kur duhej apo te flas tani per sntishqiptarin tjeter lulzim basha qe shiti detin dhe u be ai qe eshte me vota te vjedhura ptu rac e keqe antishqiptaresh

  Reply to this comment
 3. Shqiptari September 30, 09:54

  Akoma ju te Dites merreni me shkrimet e ketij legenit Popa. Ky njeri na zinte te gjithe emisionet ne TVSH dhe Koha me bamat e Sali Hitlerit dhe tani na paska fytyre te na zbuloka se kush na paska qen Sardhiu dhe Jozpirja.

  Reply to this comment
 4. Enea September 30, 11:17

  ta dija se berisha eshte antiamerikan, do e kisha votuar!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*