30-vjeçari i dehur hipën në shtyllë dhe e zë korenti, rëndë në spital

August 12, 2017 17:43

30-vjeçari i dehur hipën në shtyllë dhe e zë korenti, rëndë në spital

Nje person ndodhet ne gjendje te rende ne spital pasi nje dite me pare, në rrugën “Agush Gjergjevica”, në gjendje të dehur ka hypur në shtyllë dhe ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Behet fjale per shtetasin me iniciaket A.M, 30 vjeç, banues në Tiranë. Blute bejne me dije se ai ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për ngjarje aksidentale.

August 12, 2017 17:43
Komento

1 Koment

  1. "NAIVI" August 12, 20:25

    Me siguri per te bere lidhje te pa ligjeshme … VJEDHJE !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*