4 shkrimtarë shqiptarë në panairin e Leipcig

Redaksia Online March 13, 2013 13:24

4 shkrimtarë shqiptarë në panairin e Leipcig

Në Leipcig çelet Panairi i librit, një nga më të rëndësishmit në Europë. Këtë vit Shqipëria do të përfaqësohet me katër shkrimtarë dhe katër shtëpi botuese. Artan Fuga, Visar Zhiti, Lindita Arapi dhe Alma Papamihali do të jenë përfaqësues të letërsisë sonë.

Panairi do të zgjasë nga data 14-17 mars dhe gjatë këtyre ditëve shkrimtarët shqiptarë do të jenë pjesë e paneleve të ndryshme të diskutimeve, rreth temave që kanë të bëjnë me letërsinë.

Redaksia Online March 13, 2013 13:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?